Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videokártyával működik...

Milyen videokártyával működik a dragon age: origins?

Figyelt kérdés

Igazából arra irányulna a kérdésem, h az enyém jó-e.

XP-ém van, azt találtam neten, h a játék ATI Radeon X850 128MB vagy erősebb; NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB vagy erősebb videokártyát igényel. Na most nekem olyan van hogy: Radeon 9200 agp (0x5961) Internal DAC (5000 MHz) 128 MB.

Viszont ha elakarom indítani a játékot ezt írja ki: Failed to detect a supported video card. Mivel a gép működésének ezen szintjeihez tök hülye vagyok, ezért számomra az, h beazonosítsam, h jó-é a videokártyám v nem, felér egy több ismeretlenes egyenlet bonyolultságával :). Tehát a kérdésem, h mi a baj és ha nem jó a meglévő kártya, akkor frissítéssel orvosolható-e a probléma v új videokártya kell?


Köszönöm! :)


2011. okt. 26. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

folosleges ez a sok szám meg minden

megnézed a game dobozán: supported video cards, ha benne van a tied megy, ha nincs még mindig mehet, de nem KELL hogy menjen.

nekem egy 512 megás Ati 3800 vagy 3600 vagy valami ilyesmi van. és ment simán, még a kettes része is.

2011. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!