Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz dominoday idén?

Lesz dominoday idén?

Figyelt kérdés

tavaly sajnos nem volt, de akkor nem azt mondták hogy idén november 11.én lesz??Nekem a dominó nagyon sokat jelent.minden évben mielőtt dominoday van(akkor is ha nincs)

én is elkezdek építkegtni minden félét.A képektől az építményekig indent.Már elterveztem hogx Egész őszi sszünetben dominózni fogok.De a legjobb akkor is az amikor ékfélkor már szüleim bealudtak, én meg még mindíg izgatottan várom hogy meg lesz e a rekord!nagyon remélem hogy lesz, mert nekem nagyon fontos.Tavaly mikor nem volt, nagyon szomorú voltam.De sajn nem olvastam hogy lesz e dominóday idén, meg a reklámát se láttam, h lehet jelenntkezni:( pedig az egyik álmom az volt hogy kimehessek építeni.Ezért tanulok angol sokat hogy kimehesseek::( nagyon remélem h lesz!


2011. okt. 26. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!