Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed brotherhood...

Assassins creed brotherhood help lécci valaki!?

Figyelt kérdés

Hali.

egyik boltban lehet kapni kicsomagolatlan! assassin creedet 5 euróért,az kb 1500FT... ez normális ilyen ár? ugyanaz a game lesz? vettem multkor ugyanott ugyanolyan dobozban divinity2-t,az is ment jól,minden profi.


Most akkor ebben is lesz multiplayer? mert fura hogy amugy 15-20-25 euró, ott meg minden játék egybe van hányva eredeti tokban és nemtudják mi mit ér,és 5ér van minden


2011. okt. 27. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha múltkor jó volt a bolt, akkor próbáld meg most is. A játékokat meg nem árulják úgy, hogy az egyikben van multi, a másikban meg nincs, van egy aranylemez, amit leadnak a játékfejlesztők amikor végeztek a munkával, és ezt sokszorosítják, szállítják boltokba. Szóval ebben is van multi, nyugi. Ja, és a bontatlan szebb szó, mint a kicsomagolatlan :)
2011. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen
2011. okt. 28. 08:23
 3/5 anonim válasza:
sziasztok azt szeretném kérdezni h letöltöttem és fel is telepitettem nincs creckelve semmmi csak felraktam de nem indul kér aktiválo kodot mit csináljak mert nagyon szeretnék singlebe kiprobálni
2012. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves utolsó! Ha aktiváló kódot kér akk eredeti kell,vagy tölts le hozzá skidrow-t beirod google: Assassin's creed brotherhood skidrow crack download tpb és a 2. letöltöd ami lejött be teszed a játék mappájába és mehet is a game. A 2 nél úgyszintén ezt irod be vagyis ezt: assassin's creed 2 skidrow crack download tpb. A 2 nél nem a játék mappájába hanem így teszed be: Számitógép>C helyilemez>Program files>Ubisoft>Ubisoft game launcher és amit letöltöttél azt a "game launcher" mappába teszed de ez a 2 nél van. Remélem segíthettem. Pacsi
2013. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mnonsterboy124 válasza:
Kedves utolsó előtti! Annyira nehéz lett volna a bal felső sarokba megnyomni azt a bizonyos "új kérdés" gombot?
2014. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!