Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vírusos a Spore crackje és...

Vírusos a Spore crackje és miért nem megy?

Figyelt kérdés
Letöltöttem torrentröl a Spore játékot, majd telepítettem és crack-eltem. De az Avira antivir riasztott, hogy vírusos. Régebben játszottam már vele és akkor ment a crack. Most viszont azt írja, hogy nem találja és nem tudja indítani. Mit csináljak?
2011. okt. 28. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Avira-t még nem használtam,ezért nem tudom hogy mennyire jogosan itélte vírusosnak,de nem lehetetlen hogy tényleg vírusos volt a crack.Ha torrentről szedsz le crack-et vagy bármit,nagy esély van rá hogy vírusos.Szedj le másik crack-et hozzá egy "hivatalosat" ha lehet ilyet mondani egy crack-re.Ezen az oldalon találhatsz párat:


[link]


Ha letöltötted,vizsgáltasd be Avira-vel a crack-et ha azt mondja mindre hogy vírusos akkor az Avira téved szerintem,minden esetre saját felelősségedre tölts le és használj crack-et arról az oldalról amit fentebb linkeltem,nem garantálom hogy biztonságos(abb mint a torrent).

2011. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindegyikre ezt írja, szerintem nem vírusos, de akkor sem megy :(
2011. nov. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!