Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 alapjátékban hogyan...

Sims2 alapjátékban hogyan tudnám 'szaporítani' az űrlényeket?

Figyelt kérdés
Nincsen semmilyen kiegészítőm. Odaátban van 1 ufó, de sehogysem tudok még egy ufót csinálni. Lehetségeges egyáltalán valahogy ? Vagy melyik kiegészítő kellene ahoz, hogy tudjak ufót létrehozni?
2011. okt. 30. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van Odaátban egy család az a nevük, hogy Tudák. 3 testvér. Az egyiket elrabolják az Ufo-k és lesz gyereke a másik pedig már terhes tőlük. Meg a családtározóban is vannak Ufok. A család névre nem emlékszem de 4 nő van egy családban barátnők és abból 2 Ufo.Néha ha pl: Ufo+Sim akkor lehet Ufo gyerekük. De csak úgy csinálni Ufot nem lehet esetleg valamilyen kóddal. Szerintem a Tudákoknál született Ufókat neveld fel hátha valamelyik fiú lesz és akkor össze hozzhatod az egyik Ufo nővel és akkor 100%, hogy Ufo lesz a gyerek.
2011. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, őket én is láttam, de egy családba tartozik az összes tehát nem lehet beltenyészteni őket :S
2011. okt. 30. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy természetkutató férfi simmel és a drágábbik teleszkóppal figyeld az eget. Ritka eset, de van, hogy elviszik az ufók, és amikor visszajön, gyereke születik. Kóddal is megoldható, boolprop testingcheatsenabled true, Shiftet lenyomva kattints a távcsőre, de ne(!) állítsd le közben a játékot. A Tudák családban amúgy szinte biztos, hogy elvisznek az ufók.
2011. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nekem is eszembe jutott,hogy rokonok. A boolprop..-os kódot ne nagyon használd,mert azt olvastam valahol,hogy nem tesz jót a játéknak. Én is nagyon sokat használtam és mindig kilépet a játék (pedig eredeti) aztán mióta nem használom szerencsére már nem lép ki magától.
2011. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kódok mind rendesen működnek, hogyha egy kicsit jobb géped van. Ha éppen megfelel az alapkövetelményeknek, akkor tényleg ne használd.
2011. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De amúgy nézz körül a modthesims2-n, szerintem találsz valami ufót.
2011. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó gépem van,új,gyors és nem csak az alapkövetelményeknek felel meg. Amúgy meg nem csak nekem okozott gondot ez a kód. Ha egyszer használod biztos nem lesz semmi baj,de ne használd állandóan.
2011. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amikor beírom mindig azt írja ki rá hogy error azt nem csinál semmit :/
2011. nov. 1. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
:/ Nem tudom, nekem mindig működik... amúgy bocs, nem a géped akartam leszólni, de nekem sincs valami szuper gépem - ráadásul laptop - és sosincs gondom vele...
2011. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
játsz a sims3-al......
2012. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!