Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 mi a véleményete...

Battlefield 3 mi a véleményetek magáról a játékról?

Figyelt kérdés
Multija milyen megéri az árát?
2011. okt. 30. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri az árát, multinak köszönhetően több száz óra tartalom (DLC-kkel meg pláne), és a single player is faszára sikeredett.
2011. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Serintem az év játéka lesz.
2011. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a kemény, hogy a Bad Company 2 sokkal hangulatosabb és jobb játék, csak nem volt ekkora reklámja, így nem lett ekkora siker...

Nagyon nevetséges, hogy sohasem a termék számít, hanem a reklám...

2011. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző:


ízlések és pofonok, bár BC2-vel nem játszottam, úgy tudom a legtöbb embernek ez jobban bejön.


És az Bad Company, ez sima BF, tehát 2 különböző játék, nem ugyanaz. Más technikával kell játszani, stb.

2011. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok játék őrült, de tényleg. Kb. 2003 körül játszogattam rendszeresen. Kiváncsi voltam hol tart ma a játékgyártás, és a youtube-on keresgéltem a Gameplay-elket. Először a Crysis 2 sokkolt, de most ez a Battlefield 3 már nagyon durva! Néhány mozinak is előnyére válna ez a kivitelezés úgyérzem. Lehet elkezdek gyüjteni egy izmos PC-re:)
2011. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző:


igen, elég durva grafikai fejlődés ment végbe az utóbbi évekbe, de sajnos ez a minőség rovására ment.

Még csak 16 éves vagyok, de én is észreveszem, hogy mennyivel jobb játékok voltak régen, fos grafikával.

Persze ezekkel is el lehet lenni, párszor végigvinni, de kevés a tényleg jó.


Amúgy ha le akarod fosni a bokád a grafikától erre youtubeozz rá:

Samaritan demo


Jelenlegi legfejlettebb grafikai motor, 3 GTX580 VGA kell hozzá (darabja 140k), és még sorolhatnám.

2011. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából a rossz grafika nagy mértékben hozzáad a játékélményhez, olyan, mint egy könyv, hozzáképzeled a hiányzó részeket, és ez adja az igazi varázst.

Valamint tény az is, hogy ma már szinte minden eredeti ötlet el lett lőve és nehéz valóban újat alkotni.

Igazán csúcs single player fps-el a Half Life 2 óta nem játszottam, az meg már igencsak pár éve volt. :)

Pl ott a minecraft, szerintem szinte bármi másnál izgalmasabb, és nézd meg a grafikát...

2011. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!