Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékokat tudtok?

Milyen jó játékokat tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék megtudni pár jó játékot ami megfelel a gépemnek és nagyon jók a gépem erőssége: 1.8ghz proc

1,5 GB ram

Vid kártya:Ati radeon 9600 Series


ui: grafika érdekel a legkevésbé mivel szerintem az semmit nem ront a játékélményen...


Főleg lövöldözöős második világháborús, vagy futurisztikus játékok érdekelnek, parkour, kaland, és RTS-ek is valamint offline RPG-k :)


2011. okt. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Első mondat elég érthetetlenre sikerült, de azért felvilágosítalak, hogy ez a gép a nagyon jótól messze van, olyan közép-alsó kategória, amin azért elmennek a mai játékok is, és teljesen megfelelő, de ne hívjuk nagyon jónak.


FPS játékok:

- Call of Duty 1,2

- Medal of Honor régebbi részei

- STALKER részek

- Bioshock (bár nemtom ez van-e PC-re)


Futurisztikus:

- Deus Ex

- Dead Space

- Mass Effect (plusz ez RPG is, bár nem az a 100% RPG, főleg a 2. rész)

- Portal (+ az egész Orange Box)


RPG:

- Fallout 3 (ez futurisztikus is)

- Witcher

- Dragon Age

- Elder Scrolls részek (Oblivion, Skyrim, bár Skyrim nemtom jön-e majd PC-re)

- Baldur's Gate

- és személyes kedvencem: Gothic 1-2 (meg 3,4, de az már jóval gyengébb játék)


RTS:

- Starcraft (futurisztikus is)

- Command & Conquer

- Generals


Parkor:

- Mirror's Edge,több szerintem nem is létezik


Ha még kéne akkor csak rákeresek arra, hogy best fps/sci-fi/adventure/rts/rpg games

2011. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösöznöm. egy szóval nem mondtam sőt állitom hogy a gépem még a te általad mondottaknál is szarabb. az első mondatban lemaradt egy vessző, vagy esetleg egy pont. Így nézne ki:

Szeretnék megtudni pár jó játékot ami megfelel a gépemnek és nagyon jók. A gépem erőssége: ...

2011. okt. 30. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ok, igazából ez a kérdés szempontjából lényegtelen, csak megjegyeztem.
2011. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy az a gáz, hogy ezek közül a játékok közül a legtöbbet nem birja a gépem. :S
2011. okt. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!