Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A star wars battlefront 2-ben...

A star wars battlefront 2-ben hogy lehet rátenni az új pályákat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem már a pályát rátettem a gamedata-ba de mikor megnyitom a játékot sehol sem látom az új pályát.Mit csináltam rosszul?Vagy mit kéne csinálnom?És még annyi hogy mikor ráteszek egy módot a gamedata-ba akkor mindig aszt írja ki hogy 'a fájlok készen állnak a CD írására.
2011. okt. 31. 11:55
 1/8 Családi Krisztián ***** válasza:

c:\Program Files\LucasArts\Star Wars Battlefront II\GameData\ ide új könyvtár és ez a címe SEMMI elírás nelegyen!!!


ADDON


megnyitod és ide másolod be és már mehet is!

2011. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval az legyen a címe hogy új könyvtár vagy könyvtár?Amúgy nagyon szépen köszönöm.
2011. nov. 2. 20:01
 3/8 Családi Krisztián ***** válasza:
Könyvtár neve ADDON
2011. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és könyvtár allat aszt érted hogy csináljak egy mappát addon névvel.
2011. nov. 3. 18:50
 5/8 anonim válasza:
pontosan
2011. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hejj ***** válasza:
miket töltöttél le? és mit hova pakoltál pontosan? és csak új pályákat, vagy új hősöket, lényeket is kaptál?(eredeti játékom van)
2012. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ddave25 válasza:
és abban az ADDON nevü mappába amit letöltöttem pálya/mod-ot kell berakni?
2014. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ddave25 válasza:
és ha mondjuk csak 1 mission.lvl nevü filet töltök le azt csak ugy rakjam bele a ADDON nevü mappába és menni is fog?
2014. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!