Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft multiplayer segitség?!

Minecraft multiplayer segitség?!

Figyelt kérdés

minecraft-ban futtatok egy hamachi servert és minden jól megy be vagyok irva az ops mappába.

egy valamit nem tudok: admin parancsok.

amiket tudok:

a napszakok átállitása

playerek teleportálása

cuccok addolása


amiket nem tudok de kéne:

mobokat spawnolni

időjárás (eső) be-ki állitása

repülés


A repülést próbáltam: /fly de nem megy :( help!


nem bukkitos mert nemtudom hogy hol kell letölteni.

pluginokat hogy kell telepiteni? nincs a server mappában

plugins mappa. aki ezt a néhány dolgot átolvassa és ir választ annak köszi


2011. okt. 31. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
időjárás :/weather rain
2011. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
repülés : /noclip
2011. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

/solid törhetetlen kő

akk/spawnmob zombie 56

2011. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kell a bukkit, itt van:

[link] (hivatalos oldal)

[link] (Letöltési link itt van, van egy jó installere, csak hogy ne kelljen annyit vacakolni vele)

[link] (Pluginek, figyelj, hogy a megfelelő Bukkit verzióhoz valókat szedd le, telepítéséhez csak csinálj egy plugins mappád a szervered mappájába, és oda másolgasd őket)


Ajánlott a bukkit, nagyon jó dolgokat lehet egyes pluginekkel csinálni, Hamachin is működik, próbáltam.

2011. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :D
2011. nov. 13. 12:37
 6/10 Csabee99 válasza:
Figyseljetek nekemirnátok magyar minecraftos szervert aminél nem kell épitési jóg xDDD
2012. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Minecraft várjáték szerver: Hamachi: id: SanyEMinecraft-2

jelszó:123

2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CeNtOr válasza:
te hülye be írod a bukkit-ba hogy essentials és ennyi kidob egy letöltési linket
2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CeNtOr válasza:
colos22 csinált róla videót én használtam és a plugin mappát is megcsinálta a colos-éval a minecraft.net - nek nincs semmi értelme nincs benne plugin mappa
2014. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A /fly azért nem ment mert ahhoz plugin kell! Essentials! [link] Itt töltheted le! így rakd be: Menj a Szervered mapájába, Azon belül plugins és oda húzd be az essentials! Írd be a consoleba " Stop " Majd Zárd be a consolt ás índitsd újra! Menj fel a szerveredre és már tudsz /fly -t! A mob spawnoláshoz is Essentials kell! ezt írd be: /spawnmob Mob (Angol nevét) És ide azt hogy mennyi mobot spawnoljon. Példa: /spawnmob pig 1 Ez 1 Malacot spawnol. Azt nem tudom miért nincs "Plugins" mappád. De Csinálj egy plugins mappát háztha működik. Ha nem akor nem tudom. A neve legyen plugins Fontos hogy kis " p " betű legyen. + Essentials parancsok: /gm 1 (Gamemode 1) Newm kell beírni azt hogy gamemode 1 Hanem elég az essentials pluginnal " /gm 1 " /speed 0-10 A sebességet álítja Ha földön vagy akkor a sétálás sebességét Ha Repülsz akkor a repülés sebességét állítja át. Időjárás elállítás: /toggledownfall Vagy /rain off Itt töltheted le a Bukkitott: [link] Remélem segítettem :)
2015. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!