Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez? (bővebben lent)

Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na van egy olyan játék, aminek az a neve hogy Jedi Knight III. Jedi academy azon belül a multiplayer mod (Teljes játék rövidítve: Jk3MP)

és kb 3 hónapja nem tudok játszani, játszom kb. 2 percig azután ezt a hibaüzenetet kapom: [link]

(lefényképesztem a teloval, azután bluetoot-on átkültem a gépre s feltöltöttem)

Nem tudom hogy mennyire látszik, de ez van írva oda: "Hiba:CL_ParsePacketEntimes: end of message"

Na és már kb. 3 hónapja csak 2-3 perceket játszom, azután ezzel a hibaüzenettel ledob a server, valaki tudja hogy ez miért lehet? és hogyan lehetne megoldani? ha nem is lehet megoldani, legalább aszt szeretném megtudni hogy miért, mi okozza ezt?


A biztonság kedvéért be linkelem még egyszer


[link]



2011. okt. 31. 20:10
 1/2 anonim válasza:

Hát én nekem nem megy a játék hónapok óta :(


De szerintem az lehet a hiba hogy nem patchelted a játékot 1.1 re.De ha nem az akkor nem tudom mi. :\

2011. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... igazán köszi, letöltöttem, most már a játék se indul el, mert azt írja ki hogy "A Jedi Knight III. Jedi Academy MP működésében hiba lépett fel, ezért a windows bezárja" vagy mi valami ilyesmit ír ki, hát köszi, most meg már csinálhatok megint egy rendszer-visszaállítást, mert a Vezérlő---->Programok---->Programok eltávolításánál nincsen ott
2011. nov. 1. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!