Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha főnyereményt nyerne a...

Ha főnyereményt nyerne a lottón akkor miben változna meg az ember élete?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy megváltozna, na de miben. Egy átlagos ember nincs hozzászokva ekkora vagyonhoz. Egy idő után biztos megunná az ember, hogy bármit megvehet. Értékét vesztené minden, hisz ha tönkretesz valamit vesz másikat.

Átkerülne egy másik társadalmi rétegbe, a gazdagok, a tőzsdérek, bankárok stb világába, ahol lehet nem érezné jól magát, mert egy számára idegen környezetbe kerülne.

Az ember barátai vajon megmaradnának, vagy lennének újak?

Ki hogy élné meg a változást?


2011. nov. 1. 17:02
 1/3 hellblazer15 ***** válasza:
Hogy jön ez a kérdés a játékokhoz
2011. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: a legfőbb változás a BIZTONSÁGÉRZET, hogy nem függsz senkitől többé. Ez többet ér, mint akárhány Porsche, yacht vagy magánrepülő.


Nem kellene az embernek átintegrálódnia ahhoz, hogy élvezze a vagyonát. Én pont leszarnám a bankárokat és a brókereket. Élvezném a független magánéletemet. (Jó, eddig sem éltem koldusként, voltak már nagyon jó időszakaim, megtanultam bánni azzal, hogy milyen az, ha van pénzed, céged, vagyonod.) Én inkább ma, a válság közepén úgy fogalmaznék: "végre visszakerülne az életem a helyes kerékvágásba". :))

2011. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

húú..nekem első a jogsi lenne..utánna még csomót gyakorolnék nehogy baj legyen mondjuk úgyis csak a közelbe mennék kocsival,vennék kocsit is..családnak,anyuéknak is..mamámnak is adnék..tesómnak is...

aztán utazgatnánk...én arra költeném... márkás cuccok mindenkinek..

el is ment a pénz..többi maradék tartalék..meg valami vállalkozás.,nem kéne gyárbaott úgyis jön az apeh,a büntetések..arra is kell, nem kéne gyárba melóznom..ennyi..

2011. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!