Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas-al játszom...

A GTA San Andreas-al játszom de csalás nélkül. Szükségem lenne a jetpack nevű tárgyra. De az a pályarész ahol a jetpack van még nem nyílt meg hogy tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
addig játszol amig meg nem nyílik. ennyire egyszerű
2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csalas nelkul csak egy fele keppen lehet jetpackon szerezni, es az ugy van hogy a missziok soran eljutsz odaig, hogy meg tudod venni a repulogep temetot(las venturas), ha meg veszed ott lesz egy jetpack

maskepp nem lehet (legalabbis tudomason szerint)

2011. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A küldik során megveszed a repcsi temetőt, majd a "Black project" nevű küldi után mindig ott lesz egy Jetpack az ottani házad előtt.
2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Családi Krisztián ***** válasza:
2011. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2011. nov. 2. 09:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy megvettem a repcsi temetőt és meg is csináltam a "Black Project" nevű küldit de nincs a házam előtt a jetpack.
2011. nov. 2. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Black Project hanem a következő "Green Goo" küldetés után lesz ott :)
2011. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ennyi csalás csak nem árthat: YECGAA beirod játék közben... ...én végig csalok és így izgibb..:DD
2012. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 prohphet válasza:
én amikor még kisebb voltam a tesóm pasija elhozta nekem ezt a játékot feltolta a gépre és én az egyik felhőkarcolón találtam jetpack-et
2015. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!