Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bűbájos mágusok pc szoftvern...

A Bűbájos mágusok pc szoftvernek van folytatása?

Figyelt kérdés
A cd-n amit vettem lányomnak a játék olyan furcsán ért véget.
2011. nov. 1. 21:01
 1/7 anonim válasza:
Bocsi hogy megkérdezem de hogy ért véget mert engem meg fagyasztott egy csaj és onnan tovább nem tudok menni és már nagyon sokat gondolkoztam azon hogy mit csináljak ez ellen!!!
2012. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tarkabarka válasza:
A planetáriumban miután megcsináltam a csillagösszekötős feladatot, megjelenik a gonosz boszi. Először beszél, aztán készülődik a fagyasztós varázslathoz, ekkor már tudok mozogni, láthatatlanná válok és megnyomom a piros gombot, hogy a mozgó föld-hold makett leüsse a boszit. Aztán a térkép a fehér foltra és kész.
2012. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 baliskin válasza:
légyszi mondjátok el, hogy az elején a cigány jósnőnél hol van a "piros csont és csillog" izé!
2012. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam nem üti le a mozgó makett a boszit...:( Megcsináltam a Föld-Hold makettet, összeraktam a szerkezetet, összekötöttem a csillagokat, jön a boszi, láthatatlanná válok, odamegyek a prios gombhoz, megnyomom, erre a boszi a makettre lő és nem történik semmi. Segítsetek, már én is a fejem fogom, jó ideje szenvedek vele! :) Köszönöm előre is!

2014. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsani.01 válasza:
Mindenkinek tudok válaszolni én ugyan is egyszer azt hiszem 8-9 éves koromban végig vittem amikor megjelenik az a csaj akkor láthatatlanak kell válni majd megnyomni a gombot és elfordul és lelehet rakni a kártyát a cigány tábornál piros csont és csillog van ugye a varázs kalap mozgatásnál le kell szedni egy piros bogyót a cigány jósnő Esmeralda táborában majd van egy koponya arról leszedni egy fogat és a macskáról a gyémántot és bele kell tenni a kalapban a helyes sorrendbe piros csont és csillog (piros bogyó,csont fog és gyémánt).
2014. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tarn Lia válasza:
Nem a planetáriumban ér véget és szerintem nincs folytatása. A kártyát pedig majd a gombok mellé kell majd letenni.
2018. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DenkeDanka válasza:
Nem tudom, hogy történetileg a folytatása-e, de van egy olyan, hogy Schoolmates: The Mystery of the Magical Bracelet. Itt is ugyanaz a három főszereplő van, de ennyit tudok róla, mert nem játszottam vele. Magyarul nem tudom, van-e.
2021. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!