Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen korban játszanál...

Milyen korban játszanál legszívesebben fps jàtékot? És ha adnál neki nevet, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Ha lehet, pontosan írjátok le :) ( na csak annyit pl, hogy a modern korban, hanem kicsit szűkítve a kört )
2011. nov. 2. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hmmm ez jó kérdés:) Valószínűleg a mai korban játszódna és pl egy csoport új fajta energiafegyvereket talált volna ki. A neve nem tudom mi lenne:D Talán error in fate
2011. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a jelen kori európai hadviselés technológiai korszakában játszanék FPS játékot.


És valami egészen mást produkálni mint a modern-warfare vagy a call-of-duty vagy hasonló játékok.

Gondolok itt a sérülés rendszerre vagy egyéb baromságokra, kevésbé kéne elrugaszkodni a realitásoktól.


Egyes kiszolgáló-alosztály, terrorelhárító csoport, és egyéb csoportokon keresztül mutatnám be, hogy mennyire furcsa világot élünk.

Hogy miért nem éri meg felszámolni 100%-san a korrupciót.

Milyen az amikor a saját fajtáját gyilkolja a másik, ember rablások és egyéb finomságok.


A sztoriban pedig, kemény politikai csavarokkal ellátva, ahol az érdekek játszanak szerepet.

Ahol szembesülhet a játékos olyan jelenségekkel, hogy egy katonát szemrebbenés nélkül küldhetnek a halálba, csak azért, hogy ezzel szavazói fölénybe kerüljön a választásokon.

előre megrendezett terror cselekmények.

Olyan döntési helyzetbe kényszeríteném a játékost, amit egy túsznak kellene meghozni annak

érdekében, hogy túlélje a kialakult helyzetet.

Az országok közti együttműködéseket mutatnám be, különböző terror elhárító csoportok és titkosszolgálati egységek szemszögéből.

Koholt vádak alapján, letartoztatási akciót kellene átélnie a játékosnak az egyik kommandós szemszögéből.


Persze mind ez sok akcióval és lövöldözéssel feltuningolva.

A történet fikció lenne.

Ha jól tálaljál a témát akkor biztos, hogy szakítana a játék piacon.

2011. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah a címe: (the power of words) vagyis (A szavak ereje)
2011. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én a legszívesebben a keresztény hadjáratokat vinném végig egy klassz kis FPS játkban! A neve meg pl. The Templars. Köszönöm a kérdést, élmény volt rá válaszolni :))
2011. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

háát.pl.

Magyar honvédségnek a tagja lennél és különböző helyszínekre vinnénekpl.vietnam...

a mostani korban és persze magyar szinkronnal a fejlesztőcég lehet ne az: EA,Activision,Ubisoft közül valamelyik!

és a nevét nem tudom mert ezt is most találtam ki! :D

2011. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen egyébként az jó lenne ha olyasmi játékot csinálnának mint az arma 2:) csak részletesebb kiképzéssel..lehessen fejlődni őrmesterre meg tábornokra szépen végigcsinálni a szamárlétrát:) de azis jó ötlet hogy a mai katonai elit alakulatokat bemutatni:)
2011. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én inkább valami középkorival játszanék, ahol lehet kardozni, íjászkodni.

Lehetne cooperative is benne. Nem nagy csatákat képzelek el, inkább pár személyes csapatokkal lehetne menni benne. Kihasználva a környezet adta lehetőségeket. Erdők, falvak, várak lennének benne. Lehetne benne fejlődés is, pontosabb célzás nagyon szinteken, gyorsabb újratöltés, halkabb mozgás lopakodáshoz, stb...


Címbe most nem mennék bele, mert nem jut eszembe.

2011. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hiány van a piacon középkori fpsekből:) jó lenne kombinálni a codot középkori gamel XDDD
2011. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a polgárháborús amerikában játszódna, vadnyugati játékból IS hiány van! szomorú hogy csak az agyonhypolt modern korra utaznak a fejlesztők, mikor a többire is van igény és nem egy tömegcikk lenne hanem egyedi és különleges játék
2011. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan Oblivion, név, kor, mindent lefed.
2011. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!