Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2? (HELP! )

Metin 2? (HELP! )

Figyelt kérdés
Hogy kell metin2-ben olyan karit csinálni, aki gyorsan fejlődik? Hogy kell gyorsan feljönni egy karival a 0-ból?
2011. nov. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Metin 2-det töröld le legprimitivebb játék a világon. Super mario izgalmasabb.

Egyébként bemész azt ütöd az ellenséget

2011. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dockos. ***** válasza:
Hogyha nagyon gyorsan akarsz fejlődni akkor az a dolgod hogy ha van ott egy nagyon szintű barátod akkor kérd hogy "húzzon". (Amúgy meg ha az életben karsz fejlődni menny és játssz mást)
2011. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a játék kb 2 éve lejárt, ha egy kis izgalmat akarsz benne , akkor menj Privát szeróra, ott mindent megkapsz és aki ért hozzá az lesz a legerősebb.
2011. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a szar még létezik?
2011. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 badgirl1808 válasza:
A testi harcos fejlődik a leggyorsabban viszont neki van a legdrágább skillje is :) de vele a legkönnyebb...metineket üss majd ha 30-as leszel bányász,sok yang gyűlik össze belőle :)
2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Khm... Mivel a többség (kivéve az előttem lévő) leszarozta a Metint, ezért én adok rá választ.

Szerintem, ha a Metin szar, akkor is van akinek tetszik, és ezért nem kell hülyének tekinteni.

Lehet már nem játszol a Metinen, de ha igen akkor leírhatom, (szerintem) melyik karakterrel lehet a legjobban fejlődni. Én ajánlom neked a WP surát. Erős, viszonylag olcsó, és nagyon nagyn jól lehet vele fejlődni. Kovácsolsz egy balszerencse lemezvértet+6-ra véres sisakot +6 csata pajzsot is +6-ra meg egy bambuszakrdot is +6-ra, és onnantól 30-ig megállíthatatlan vagy. Lehet hihetetlen, de én ezekkel mentem fel 30-ra, olyan 3 hét alatt... Pegasuson játszok, Picisuraa a nevem.

2011. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

It irták valahol hogy virusos mindegyik

ezel én se értek egyet de terheli gépet elégé mert roszul optimalizált

2 évet játszotam vele komolyan de ma már nemtudok vele akoriban jó volt ma már nem

100 jobb free mmo van a neten persze nem magyarok. amugy egy ideig biztos eleszel vele

Amugy mentális harcost vitem fel nagyra

kardsura után talán a legjob fejlödésre

meg testit is csináltam talán az a leg "élvezeteseb" kari a játékban

2011. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!