Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The sims 3 játékban hogy...

Petru$$h kérdése:

A The sims 3 játékban hogy tudnám összeházasítani a simeket?

Figyelt kérdés
Már régóta kapcsolatban vannak, már van egy gyermekük is de se összeköltözni se megkérni a kezét nem tudom a simnek. Már a romantika menüpontban mindent kipróbáltam, de ez a lehetőség nem jön elő! Mit csináljak?
2011. nov. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha jó a kapcsolatuk, sokat erőlteted a romantika menüket egymás után akkor meg kell hogy jelenjen a házasság opció.
2011. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig már a kapcsolatuk nem tud tovább menni és fél óráig csak a romantika menüpontot nyomom mégse jön ki :S
2011. nov. 4. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet a hiba hogy a srác még fiatal felnőtt a lány pedig már rendes felnőtt?
2011. nov. 5. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de nálam össze tudtak házasodni, egyik fiatal felnőtt, másik felnőtt. Csak a romantikát nyomkodod, semmi mást? Mert az fontos, ha mást nyomsz közbe akkor mintha lenullázná az egészet. Ha gyerekük is van már akkor pedig nem lehetne gond... nem lehet hogy házasságellenes valamelyik?
2011. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő saját sim? Nincs esetleg valamelyiknek már férje/felesége? Nem tudom mi más lehet még a baj:)
2011. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindkettő egyedülálló és nem szoktam mást nyomkodni csak a romantikát :) Nem tudom miért nem jelenik meg! :(

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 5. 19:58
 7/7 anonim válasza:
én úgy szoktam hogy az egyik simem jellemvonásai közt ott van a családközpontú és ha rámegyek egy másik simre ott a különlegesre és ott a családközpontú-ra akkor ott van hogy házasodjanak össze titokban vagy csak az hogy házasodjanak össze!! Lakodalmat pedig (ha érdekel) úgy lehet tartani hogy rámész a telefonra ott a rendezzen bulit itt... vagy a sima rendezzen bulit-ra és ott belehet állítani hogy lakodalom legyen :))
2011. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!