Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki volt az a "Hunk"? (részlete...

Ki volt az a "Hunk"? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval resident evilről egy regényt írok, az ÖSSZES RÉSZÉRŐL egy hosszú összefoglaló regényt. Mármint nem a filmről hanem a játékról és van pár szereplő, akit nem igen ismerek.

Am már elkezdtem a regényt, 180 oldalt már leírtam, de gondoltam jobb előbb megkérdezni, hogy kik is voltak.

Először is szinte minden RE-s fórumon felmerül Hunk neve, de interneten nem találok róla semmi infót, max. annyit, hogy a Raccoon City incidenskor ott volt.

De ki volt ő? Minek a tagja volt? USS? BSAA? S.T.A.R.S.? B.O.W.? Vagy melyik? A másik, hogy mit keresett ott?

A robbanás előtt, vagy után volt ott? Miért volt ott? Túlélte?

Nem tudom miért olyan híres ez a Hunk, de elég kevés infó van róla neten és én rengeteg RE részt végigvittem, pl. az alap sztoricsík össz. részét végig vittem, többet is, egy csomót de olyan nevű emberkével, hogy Hunk nem találkoztam...

Nem is rémlik, nem tom ki ő. És melyik részben szerepelt?

A válaszokat előre is köszönöm.

A válaszolónak még üzenném, hogy ha lehet továbbra is nézze ezt a kérdést, mert a továbbiakban biztos lesz még olyan ember, akit nem ismerek.


2011. nov. 3. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mi a teljes neve?
2011. nov. 3. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, tehát az Alpha csapat, azt Wesker irányította.

Mondjuk ebből sem derül ki, hogy mit kerestek a laborban.

Am sztem akkor már láttam Hunkot, mert láttam egy intróban, hogy egy kommandós szétlövi Birkint és azután oltja be magát a G-vírussal. Ó, akkor már értem, akkor mintáért mentek a G-vírusért, az volt az aktatáskában, amit Hunk elvitt. Ha ő volt, nem tudom, de lehet, mert a leírtak alapján ez ugrott be.

Oks, kösz.

2011. nov. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!