Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találok a The Sims 3...

Hol találok a The Sims 3 Házikedvencek-ben unikornist?

Figyelt kérdés
A város(Appaloosa Plains) melyik részén ?

2011. nov. 3. 20:59
 1/10 anonim válasza:
Én a vízesésnél találtam, de nem mindig van ott, volt amikor meglátogatott, de ha este 11után térkép módba nézed a várost akkor egy zöld jelenséget fogsz látni, észrefogod venni elég feltűnő, de nem mindig jelenik meg sajnos, szóval sokat kell várnod,sok sikert!
2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Figyelni fogok! :D
2011. nov. 3. 21:07
 3/10 anonim válasza:
Nincs mit :) nekem fekete színűként jött elő :)
2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsőre találkoztam eggyel! Nekem ilyen pej színű volt, de a szivárvány, meg a csillámok is megvoltak. Még nem tudtam örökbe fogadni, de már barátok vagyunk! Köszi még egyszer!
2011. nov. 3. 21:51
 5/10 anonim válasza:
van fehér és fekete. csak 2 db van, több nincs! :(
2011. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy 3 van..

egy fényes fehér, fekete és még egy..

2012. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 biztos van: 1 fehér, 1 fekete és szakállas, Orion lónak hívják, 1 fekete, Esthajnalcsillagnak hívják
2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs két olyan játék, ahol minden unikornis neve megegyezne...

Nekem volt egy fekete meg egy fehér, a fehérnek szakálla is volt (az azt jelenti, hogy csődör)és az volt a neve, hogy Csalogány Ló. A fekete volt a kanca, az volt a neve, hogy Mira Ló. Na meg volt még egy, de azt már nem tudtam befogadni, aminek az volt a neve, hogy Borka Ló. Fekete volt, és a nevét nézve valószínűleg szintén kanca.

Az egyiket az Appaloosa Plains-i Halneveldében (valami ilyesmi a neve) tudtam befogadni, a másikat meg a Fahéj-vízesésnél.

2012. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bármelyik este 20:00 a Fahéj vízesésnél megjelenik egy ködfelhő és ott terem egy unikornis.
2013. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én láttam a vízesésnél ahol vadlovak szoktak lenni hajnalban :)
2014. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!