Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA12 Légy Profi módban ez...

FIFA12 Légy Profi módban ez most hogyan is van?

Figyelt kérdés

Kicsit másabb lett mint a FIFA11-ben volt.

Hol lehet fejleszteni a játékosomat?

Csak nekem nincs a benne az,hogy gyors szimuláció?

Meccs közben,hogyan tudom magamat lecseréltetni vagy,hogyan tudom azt csinálni mint a FIFA11-ben,hogy ha meguntam a meccset akkor a meccs közben rányomtam arra,hogy a meccs hátralévő idejének szimulálása vagy mi. ???? :S


2011. nov. 3. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
magától fejlődik ahogy megcsinálod azokat a dolgokat/feladatokat amiket kell
2011. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És meccs közben,hogyan tudom úgy föladni a meccset,hogy ne legyen 3-0-ág vereség?A FIFA11-ben volt olyan,hogy a meccs hátralévő idejének szimulálása.És akkor mondjuk a 30. percben kiléphettél úgy,hogy az eredmény megmaradt,de a meccs fojtatódott és lehet,hogy közben esett pár gól meg stb... de ha nagy FIFA-as vagy akkor gondolom tudod mire gondolok.
2011. nov. 4. 01:44
 3/4 D.Krisztián97 válasza:
Lehet gyors szimulációzni, csak a naptárnál. Rákell kattintani arra a napra ameddig akarod szimulálni, és amikor a meccshez ért a szimulátor, akkor megkérdezi, hogy leakarod-e szimulálni a mecset, és ott az igenre katt.
2012. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ahha.

Köszi.

Már látom.

2012. jan. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!