Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Batman...

Miért nem indul el a Batman Arkham Asylum?

Figyelt kérdés
El szeretném indítani és kidob egy ilyen error üzenetet "SecuLauncher :failed to start appilaction (9000)
2011. nov. 4. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a .dll fájlt kell letölteni, és bemásolni a Windows/System vagy Windows/Saystem32 mappába. Elméletileg ennek meg kell oldania a problémát. Ha mégsem, akkor futtasd a bemásolt .dll-t, ha szükséges rendszergazdaként. Ezután indíts újra, és menni fog a játék.


Remélem tudtam segíteni. Jó játékot :)

2011. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fájlt kicseréljem vagy tartsam meg mindkettőt?
2011. nov. 4. 08:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem működik :(
2011. nov. 4. 08:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán azért mert windows 7 rendszerem van,
2011. nov. 4. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél pill és utánanézek neked. Csak épp dolgozom :D
2011. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na végignéztem pár fórumot:


1.) Próbáld meg, hogy nem az asztali parancsikonról indítod a játékot, hanem közvetlenül a telepítési mappájában lévő .exe fájllal.


2.)Keress rá a gépen a whysosrs.dll nevű fájlt és másolt a az Eidos mappájába (az a mappa, amibe a játékot telepítetted).


Egyelőre ezekre bukkantam.

2011. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek se működnek akkor egy újra telepítés segíthet.
2011. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy megerőlteted magad, és olyat csinálsz ami teljesen érthetetlen sok játékos számára, kifizetsz 1500 forintot ezért a fantasztikus játékért...

[link]

2011. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már műkszik de kösz hogy figyelmembe ajánlottad..:) Ha nem működne talán meg is vettem volna
2011. nov. 5. 07:36
 10/10 anonim válasza:
AZ lenne a kérdésem, hogy hogyan sikerült? :D mert kb 4db ot töltötte le de mindegyiknél ez a hiba s a leírtak se segítettek...
2015. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!