Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom letölteni a Jedi...

Honnan tudom letölteni a Jedi Knight első részét?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, valami mysteries of the sith, vagy mi a címe. Annyit viszont biztosan tudok, hogy Mara Jade szerepel benne. Kérlek adjatok egy linket, ahol letölthetem!

2011. nov. 4. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

*****


Önállóan feltöltöttet már nem seedelnek, de valamelyik pakkban benne lesz, keress rá.


Ha rám hallgatsz, nem töltöd le, borzalmasan elavult, ma már játszhatatlan rakás f0s. :(



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy amikor ki akarom bittorrentelni, nem hajlandó dolgozni. Már vagy 5 perce megy, és még mindig 0.0%
2011. nov. 4. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A steam-en most bagóért meg lehet venni a kiegészítővel együtt.


Én nem bántam meg, és ha kicsit jobb grafikára és kidolgozottabb modellekre van igény, akkor le lehet tölteni hozzá hd csomagot is!

2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nekem elég régi képernyőm van, tehát az, hogy nem HD, nem fog zavarni. És egyébként sem a grafika vagy a modernitása miatt akarom letölteni, hanem mert elviekben Mara Jade benne van, mint játszható karakter. Ja, és ahogyan elnézem, csak az első hszben leírt linkről nem tudom kibontani, máshol működik. És még egyszer köszi a segítséget!
2011. nov. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!