Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan RPG vagy MMORPG...

Van olyan RPG vagy MMORPG vagy bármilyen számítógépes játék, ahol van mágus kaszt, és a varázslás nem arcade jellegű, hanem hasonlít pl a Baldur's Gateben megismert bonyolultabb, lassabb formára?

Figyelt kérdés
Newerwintert ismerem, meg IWD-t is.
2011. nov. 4. 21:20
1 2
 1/11 Higgany ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez olyan-e mint amire gondolsz, de talán próbáld ki a Vindictus-t!
2011. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 GoADemp válasza:
Gates of Andaron... habár nem teljesen értem, mire célzol...
2011. nov. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyik sem olyan.


BGben a mágusok elkántálnak először egy varázsigét, valami hangzatos halandzsa nyelven, és csak utána, kis idő múlva történik meg a varázslat. Nincs mana, előre kell memorizálni a varázslatokat, így a számuk korlátozott (pl 4 darab olyan, 5 darab ilyen, stb). A varázslatok nem abból állnak, hogy van a támadó, abból van 500 de mind ugyanolyan csak a damagenél nagyobb számok vannak, meg van a védekező, ami szintén tök ugyanolyan, csak az értékek mások. Szóval kicsit összetettebb.


Légyszives csak olyan írjon, aki tudja is miről beszélek:)

2011. nov. 5. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindent tudsz már szerintem töb nem nagyon van

Van még 1 baldur féle de most nem jut eszembe neve

amugy amiket irsz van rengeteg kiegészitôjük meg 1-2...

2011. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Wizardry 8 talán tetszeni

ez is elég szigorú szabályokal felépitet játék

2011. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Arcanum

Divine Divinity (1)

2011. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is a vindictusra szakavazok

14/L

2011. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szavazok*
2011. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hehehe...

Akkor most megszólalok én is,mint RPG és a BG játékok rajongója...

Ha nem tudnád,a Baldur's gate mindkét részének van kiegészítője,a Tales of sword,és a Throne of bhaal...

Ha ezeket kijátszottad,és a trilógia véget ér,figyelmedbe ajánlom az Icewind Dale-t,amit ha jól tudom szintén a Bioware készített,és teljesen ugyanilyen játék,csak kevesebbet kell pofázni,és többet ütni...

Találkozhatsz sok olyan karakterrel,mint ezelőtt,mint pl Drizztel,A Forgotten Realms egyik kultuszalakja.

Látom a Newerwintert és az IWD-t ismered,tehát arról nem kell mondanom semmit...

Remélem,kiegészítő választ kaptál,és ha bármilyen problémád van a játékkal kapcsolatban,fordulj bátran hozzám:)

2011. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, csak szólok, hogy IWD=Icewind Dale...

Amúgy Baldur's Gatehez van egy nem hivatalos kiegészítő is, nem tudom a nevét, de biztos megtalálod.

2012. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!