Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol haveromnak a...

Uihuihuh kérdése:

Miért laggol haveromnak a minecraft szeró?

Figyelt kérdés
Mikor csinálok szerót neki laggol nekem nem, de mikor ő csinál akkor nekem laggol neki nem help! :(
2011. nov. 5. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy az interneted feltöltési sebessége túl lassú, vagy az ő letöltési sebessége túl lassú , vagy a gépe lassú,régi.
2011. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mivel a te gépeden fut a szerver ezért a géped lesz a szerver gép. Ettől fogva logikus, hogy mivel a te géped adja át az adatot ezért neked nem laggol. Viszont mivel a géped ugyebár nem egy igazi izmos szervergép tulajdonságaival rendelkezik, és gondolom a neted sem valami rohadt gyors (50 mega fölöttire gondolok) és a barátodnak sem, ezért van az, hogy neki laggol, mert az adatok késve érkeznek meg. Ugyanez érvényes fordított esetben is. Szerintem keressetek egy hostos szerót, ami viszont már tényleg egy igazi szervergépnek kitalált gépen fut, így nem fog laggolni. www.minecraft.web4.hu <-- itt sok szerver közül válogathattok.
2011. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :).
2011. nov. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!