Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most elkezdeni eredetin wow-ozni?

Figyelt kérdés
most abba ne menjünk bele alapból érdemes e fizetni egy játékért...az érdekelne hogy nincs e már túl késő...nem kifutó játék?
2011. nov. 6. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A wow egy olyan játék, ami szerintem még eléggé sokáig nem lesz kifutó. Mindig megéri elkezdeni eredetin, de csak ha van rá időd. Napi 2-3 óráért nem éri meg. Én is nagyon sokáig privátokon játszottam, de annyira elegem lett, hogy privátokon soha nem képesek kijavítani semmi hibát vagy csak nagyobb kárt tesznek. Aztán elkezdtem eredetin és egy teljesen más élmény, nem is értem, hogy miért vártam addig.
2011. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne kezdd el, kifutó , és nem azért mert idős( azzal tulajdonképp magában semmi baj nem lenne) ,hanem már a cataclysm-el elbaszták az egész balance-ot ami addig volt, legyengítettek egy csomó kasztot, elkúrták a talent systemet is, 5lvl-et fejlődsz lvl80-85 és 120k hp az alap normálisabb cuccokkal? pff :D elég gáz , most meg jön majd ez a pandacuccos badarság (magyarázat rá , mert hogy már benne volt a wc3-ban is pff... akkor is bénán csinálták meg , látszott a videóban is) jön a lvl90 és szerintem méginkább elfogják b.szni az egészet, meg kitelik az is , hogy lvl90en már mindenki 1 millió hp-kkal fog szaladgálni még a clothosok is
2011. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezaz! Halgass előzőre. Ő az a típus, aki ha megkapná a vezetőséget, egyetlen hibát sem ejtene. Mer' ami neki nem tetszik, az senki másnak sem tetszik. Mer' ami neki nem tetszik, az akkor már "kifutó".
2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pedig a #2nek igaza van...

minden patch-al egyre jobban elrontjak a jatekokat, ez nem csak a wowra ervenyes

2011. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy szeretném megnézni, hogy ti hogyan csinálnátok! Több játékot ismerek, ahol nem vagy csak alig patchelnek és ezért megy a sírás össze-vissza. Olyan jó, hogy mindenki tudja hogy mit akar. Felelj már meg 6 millio embernek, légyszives.
2011. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezaz , hogy 6 millió embernek, ami volt 11millió ember is. Jah és ez nagyon közhely duma, hogy hát csináld meg te jobban , akkor ennyi erővel a tesztelőknek sincs semmi értelmük , mert csak véleményeznek nem? xĐ -.-"
2011. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítgass hozzá és ne gyere azzal, hogy "közhely duma". De még ha az is lenne, senki nem tud rá válaszolni, te is csak annyit tudtál, hogy "közhely duma". Közelébe nem tudnál se te, se más, se én járni annak, amiket blizz elért az évek során. Mégha rontott is közben. Random számot írtam, nem akartam túl sokat írni. Ja és csak szelektív vakság, vagy azért csusszantál át még más állításomon, mert te magad is a hisztipartyhoz tartozol? (Ahol nincs vagy csak kevés patch és azok sem rossz patchek azért is megy a nyavajgás, ha patchelnek, azért is.)
2011. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem meg a bc volt a legjobb! :D
2013. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!