Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ad nekem egy penumbra...

Valaki ad nekem egy penumbra overture hoz egy magyar szinkron letöltő linket? ( előre kösz)

Figyelt kérdés
Csak a szinkron kellene a játék meg van magyar felirattal de halottam meg láttam netten magyar szinkronnal és szeretném a-val is kipróbálni.Próbáltam a Google nem segít.
2011. nov. 6. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos a szinkront a cdprojekt készítette. Én speciel nem láttam oldalt ahonnan lelehetne tölteni. Azt javaslom vedd meg az anthology-t. Röhögni fogsz,de tegnap az Intersparban röhejes 800 forintért vettem meg mivel már egy jó ideje bekerült a legjobb választás sorozatba. Mind a három játék benne van szinkronosan. Tipp: Véletlenül se a gyémánt kiadásba vedd meg,mert úgy 5000 forint. Jó éjt és remélem segítettem! :)
2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ holnap majd be ugrok a legközelebbi boltba és meg veszem mert 800-FT ért meg éri meg hát ez az ár elégé röhejes.Jó éjt neked is.
2011. nov. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!