Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates Of Andaron-ban mejik...

Recse dominik kérdése:

Gates Of Andaron-ban mejik kari a legjobb?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Éjjeljárom az elégjó de nem vagyok biztos bene hogy jó mert a mágus megidéző és az éjjeljáro közöt szerintetek mejik jó kérlek titeket segi csetek
2011. nov. 6. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
(Én egy negyediket mondok íjász) de akkor szerintem az mágus... nekem sokáig volt mágusom (:
2011. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Almapeti ***** válasza:
Pappal legyél nagyon jó képességek vannak én most 20 as vagyok és a mágusnak sok a bénító támadása de az kapja a legkevesebb életerőt
2011. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Pap:Gyógyítás---->fejlődés

Mágus:Gyors fejlődés

Harcos:PvP ben jó

Megidéző:Fejlődés

Vándor:PvP ben jó

Íjász:Fejlődés

2012. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lóf*szt!

Harcos - pvp, fejlődés (erősség: pap ellen, gyenge pont: mágus(80+, az alatt nem) illetve vándor

Íjász - pvp, fejlődés (erősség: mágus ellen, gyenge pont: pap, illetve vándor ha nem csap vissza a szél áldás.

Vándor - pvp, fejlődés ( erősség: harcos, íjász( ha nem csap az áldás))

Mágus - gyors pvp, gyors fejlődés ( erősség: harcos, pap, gyenge pont: ijász)

Pap - pvp, gyors fejlődés ( erősség: íjász, gyenge pont: harcos, mágus)

Idéző - pvp ( erősség: összes, gyenge pont: nincs)

2012. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mirko007 válasza:
két legjobb van a pap meg az ijjász még mielött megkérdeznéd,hogy miért azért mert van széláldás vagy mi meg minden amugy minden jo a mágus meg a pap meg a megidézö mert van közel támadásuk pl: nyilzápor,stb..
2012. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sanyi990211 válasza:
íjász. mobok(ha nem mágus/íjász a mob) meg se tudnak ütni ment tudsz lövés köszbe mozogni. szerintem egyértelműen íjász(de pvpre megidéző)
2012. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!