Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hiba lépett fel az alkalmazás...

Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben, bővebb infót a naplóban találsz. MIÉRT?

Figyelt kérdés
letöltöttem a sims3-at, majd a sims házikedvencet.Feltelíptettem a sims 3-mat majd a házikedvencet.Becrckeltem mind 2-őt, de ezt írja ki. micsináljak??? már újra telepítettem mind a 2-őt, de nem megy sehogy se :S segítsetek kléccciiiiiii :S
2011. nov. 6. 18:15
 1/8 Csori96 ***** válasza:
Lehet, hogy rossz a crack.
2011. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt írja ki! (csak nállam az összes kieg-je rajta van, eddig azt hittem, hogy az a baj, hogy túl sok, de most már nem tudom)
2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igazából én letöltöttem egy másik petset, ée ezzel működik(de le kellett törölnöm az alapot is :( ugyh újra kellett kezdenem :(de amm működik én tök jó )
2011. nov. 7. 22:07
 4/8 anonim válasza:
Honnan töltöted le a peset másodjára?És engem az érdekelne hogy hol található ez a napló?
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos marha meglepő lesz.....de ha megvennétek a játékot nem lenne állandóan bajotok majd vele. De ti inkább lopjatok, jó magyar szokás szerint...
2011. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem megvan az összes eredetiben!!!! és nekem is ugyan ezt a hibaüzenetet írja ki..


elvileg ez jó lesz rá de még nem próbáltam ki..

hátha te többet tudsz vele haladni :)


[link]

2011. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem se működik pedig most vettem
2013. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bloodbunny21 válasza:

Kedves #5 hozzászóló!


Elmondom, hogy én meg megvásároltam nem kevés pénzért az EREDETIT és ugyanúgy nem megy, mert az EA egy genyó és b*sznak utánajárni a retek patchüknek ami elb*ssza az egész feltelepített sz*rt. Legalább fél éve görcsölök ezzel a buznyák eredeti Sims 3 + Pets Expansionnal és csak arra jó, hogy felkú*ja az agyam!Pedig minden sz*ros elképzelhető módon és sorrendben felraktam és leszedtem és újratelepítettem és frissítettem és még mindig nem működik. Úgyhogy pont ennyit ér, ha megveszed baromi legálisan. A letöltött, crakelt, kalóz cucc legalább ment... -.-' Úgyhogy ne szakértőzz itt te erkölcscsősz!

2013. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!