Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg nincsenek az MW3 PC-s...

Tényleg nincsenek az MW3 PC-s változatában normális dedicated szerverek?

Figyelt kérdés
Már majdnem megvettem (mivel ugye írták még a készítők, hogy lesznek benne normális szerverek), amikor mondták nekem, hogy ha pontot is akarok kapni, akkor nem tudok a szervereken játszani, hanem csak úgy, ahogy az MW2-ben, amikor összeszedte a játékosokat, és valaki lett a host.
2011. nov. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát buuum jó kérdés ..... az tuti hogy kb egy 1 év múlva már megnyitják a tört szerókat és lesznek de hogy most vannak-e ilyen sima nem hostos szerók hát nem tom mert xboxos vagyok :P De vedd meg mert megéri a játék akármilyenek is a szerók.
2011. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincsenek,ugyanúgy bedobja az emberkéket,ami gyakran szívás.Bár a játékélmény kárpótol...Amúgy tudsz futattni a gépeddel dedicated szervert,legalábbis kapsz egy olyan fájlt.Tapasztalatból tudom,megvettem.
2011. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol éri meg??? Fullra ugyanaz mint az Mw2 játékélmény,grafika minden. Nem rossz játék én is szeretem a codokat de néz meg mw2 meg mw3 vidit sok különbség nincs
2011. nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
DE vannak szerverek nem kel megvárni míg ősze gyűl.pl 12 ember . :)
2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!