Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a gta 4 a gépemen?

Miért akad a gta 4 a gépemen?

Figyelt kérdés
a crysis megy rajta erős közepes beállításokkal 20-23 fps-el, a GTA 4 meg legalapabb beállítások mellett is csak 10 fps körül mozog, pedig a gépemnek vinnie kéne zökkenőmentesen. Sokszor a fejem is belefájdul. A gépem: vid.kártya: nvidia geforce 9600 gt, intel core 2 duo 2,5GHz, 2 giga ram.
2011. nov. 8. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és 512 mega video memória
2011. nov. 8. 20:10
 2/5 anonim válasza:

töltsd le innen a patcheket 1.0.4-ig, nekem megjavult

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.0.7-ig letöltöttem rockstar weboldaláról (csak ez az egy volt fönnt, és ha jól tudom az a legfrisebb). Egyébként eredetiben van meg.
2011. nov. 8. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A számítástechnika világa egyszerűen nem logikus, ez a válasz a kérdésedre. Nekem fut a Crysis 2 full grafon de a CoD UO nem :DDD Tudom nagy marhaság de igaz és egyszerűen senki nem tudja mi lehet a baj a gép nemrég jött ki a gyárből és nem visz egy b......r játékot. Ez van ha nem megy ne erőltesd mert az a windóóóóz rovására megy azt tudom.
2011. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az optimalizálástól függ hogy mennyire szaggat.
2011. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!