Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetséges elérni a...

Hogyan lehetséges elérni a hat csillagot gta vice city játékban?

Figyelt kérdés

csak 4 csillagig jutottam eddig,robbantottam a kommandósok repülőjét rendőrőrsre is bementem de nem lép tovább négy csillagnál. csomó feladatot még nem is teljesítettem pedig láttam videókat youtuben,és tök jók vannak még benne a kapu is zárva van még pedig ki lehet nyitni valahogy a városrészek kapuit. a helikopteres küldetésnél elakadtam amikor robbantani kell,pedig odáig szép ment minden,de fokozatosan nehezedik jó ;)

14/F


2011. nov. 9. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

a helikopteres az mellék küldi, azt elég a végén megcsinálni. Anélkül is ki tudod nyitni a kapukat h átmenj a többi szigetre.


am nem nehéz elérni a 6 csillagot, ölj rendőröket pl.

de lehet ameddig nem nyitod ki a 2. szigetet nem lehetsz 6 csillagos mert akkor már jönnének a katonák, de azok a 2. szigeten tanyáznak.

De ezt nem tudom, rég játszottam vele.

2011. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, a helikopteres küldetéseket alighanem konzolos kontrollerre írták.:)

Ami segíthet, hogy ezeknél a misszióknál csak az első bomba lerakásánál indul a visszaszámlálás (ha jól emlékszem), így legalább szabadon felmérheted a terepet és az ellenséges manusokat is legázolhatod a helivel, még mielőtt elkezdenéd a küldetést.


A körözést tényleg a rendőrök és járgányaik (autók, helikopterek) módszeres pusztításával lehet a leggyorsabban emelni (a csalást leszámítva),illetve esetleg a boltok kirablása is segíthet, de 6 csillagot az én emlékeim szerint is csak a 2. sziget megnyitása után lehet elérni (de ezután már bárhol, az 1. szigeten is).

2011. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,és hogyan lehet kinyitni a kapukat? mit kell teljesíteni?
2011. nov. 10. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Haladni kell a sztorivonalon. GTA-s mércével véve még talán a Vice City-ben lehet a leggyorsabban megnyitni a teljes területet, de ha mindneáron át akarsz lógni, itt megmutatják hogyan kell:


http://www.youtube.com/watch?v=4nnxGOLtUhE&feature=related


Bár ez nem csalás, nem is egészen "legális" dolog, szóval nem tudom, kihat-e a játékra vagy a mentett állásokra. Javaslom inkább a legális utat, vagyis a sztorit (amúgy is sokkal izgalmasabb a játék csalások nélkül - legalábbis szerintem).

Ja, és ha majd eljutsz odáig, a Cherry Poppers jégkrémgyárnál sose ments állást, mert gond lehet belőle.;)

2011. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben,és köszönöm :)
2011. nov. 11. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem akarok bele szólni a dologba, de elmondom neked a véleményem. A GTA Vice City, még idősebb fejjel is egy nagyon jó játék, hiába 10 éves, imádom. Nincs olyan év, hogy ne játszanék vele, pedig már nem vagyok kimondottan általános iskolás, ahol nagy menőség a GTA. Sokkal jobb csalások nélkül, a története csodálatos, a legjobb filmek megirigyelnék, a zene király, a fegyverek ászok, a karatrerek is, a verdák is, a csajok meg rondák a grafika miatt, de ami mindent visz, az a hangulat, a legjobb GTA.

Nem éri meg csalni benne. Egyébként a kérdésre is válaszolva, össze lehet szedni bármikor a 6 csillagot, de ahhoz még túl is kell élni a 4. csillag rohamát. Viszont később lesznek küldetések, amikor majd örülsz hogy "csak" négy csillagot kaptál. Spolier: pl. amikor a sitten meg kell szöktetni a fószert, és mindenki rádtámat.d

2011. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Robbantasz, rendőrt ölsz, bemész a rendőrségre, embereket ölsz, kocsikat, járműveket robbantasz... csak öldökölnöd kell :)
2012. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két dolog kell valóban hozzá: ámokfutástba kezdeni, és életben maradni:D


Csak sima zsaruk gyilkolásával sokáig tartana.

Az ötödik csillagnál jön az FBI, őket is aprítani kell, a hatodiknál pedig a katonák tankokkal és gépfegyverekkel.


Nekem két kedvenc helyem volt a mészárlásra. Az egyik elérhető a játék legelején is.

Avery Carrington területén fel lehet menni a félkész épületben a rámpákon és a pallókon a tetején pedig ki lehet sétálni az egyik piros gerendán.

Ez olyan magasan van, hogy lentről senki se talál el pisztollyal, valamint annyi eszük sincs, hogy utánad menjenek, tehát senki nem támad hátba. Egyetlen potenciális ellenfél a helikopter, ami a hármas csillagtól jön.

Hátránya, hogy nagyon keskeny ez a vasrúd, könnyű leesni róla. Akkor pedig meg is sérülsz a több méter zuhanás után, és tuti kinyírnak a lent levők.


A másik legjobb hely, ahol könnyű a 6 csillag, Downton felé menet van a gyógyszertárban. Ennek az ablakain senki nem( te sem) tud átlőni, így az egyetlen lehetőség az ajtó, amit könnyű állandó tűz alatt tartani.

2012. márc. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!