Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés

5-6 éve játszodtam kb.Különböző építőanyagot kellett termelni,fát vágni,építeni erdészházat,követ bányászni,aranyat,víz mellé kikötőt lehetet rakni,halászni,vadászni.voltak benne csata hajók is.Farmot is lehetet csinálni s pl disznókat vagy gabonát termeszteni.

Volt egy spec. épület,ahol ha elég pontot vagy mit kellett gyűjteni,akkor tudtál fejleszteni,pl ha úgy indítodtad a játékot/pályát,h a 0. vagy az 1. században kezdtél,szal a legelején,akkor a spec. épületben lehetett századokat erőlelépni s ahogy haladtál előre az időben,úgy tudtál minnél jobb s jobb fegyvereket előállítani.Eleinte még csak íjászok,lovasok voltak,később már tankok is,puskások.

Lehett benne építeni pl piramist vagy kollosszeumot vagy Eifel-tornyot,attól függ. Játék menet leginkább ehhez hasonlít: http://www.youtube.com/watch?v=6di4I-QkCi8&feature=related de nem vagyok benne 100%,h ez lenne az a játék.jó kis stratégiai game volt :D


2011. nov. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ez sztem az emprie earth, vagy az empires: dawn of a modern world. inkább az előző
2011. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy még esetleg valamelyik Civilization is lehet, bár nekem elsőre az Age of Mythology jutott eszembe, viszont abban nincsenek tankok
2011. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minecraft?? XD
2012. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah bocs nem olvastam végig
2012. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!