Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A final fantasy XIII verziója...

A final fantasy XIII verziója jó játék? úgy 1-től 10 pontig hányast kaphatna?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hááát figy én széria rajongó vagyok . Igazság szerint a széria a 10 résznél úgy behalt a többi se rossz ,de nem üti meg a régi mércét . A story egyszer kitolható komoly élvezeti faktorral csak az ilyen farmolás meg egyebek montonok lettek szóval megvan a szégyen pont 7-8/10 az a gond nincs sok sokkal jobb és kurv@ szép meg minden csak hát nincs jól eltalálva .
2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
en nem jatszottam vele, de 1 felmeres szerint a sorozat leggyengebb resze,
2011. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a sorozatot, ezt is kijátszottam, de ez nagyon nem final fantasy, nekem csalódás. Legyen 7 pont, mert amúgy nem rossz, csak nem final fantasynak kellene hívni.
2011. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De amúgy mibe rosszabb a többinél,úgy értem mi az aminél rosszabb vele játszani?
2011. nov. 14. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
leírtam a storin kívűl semmi nem történik a játékba és kurv ára unalmas .
2011. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan lineáris, és a harcrendszer sem a legjobb szerintem. Mész-harcolt-videót nézel- mész-harcolt-videót nézel és ez megy végig. Nem borzalmas, de nem is final fantasy.
2011. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És melyik rész számít úgy igazán final fantasy-nak?
2011. nov. 15. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
7-8-10 a legjobb, és még a 12 elég jó lett.
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem.nagyon köszönöm mindenkinek,és még annyi lenne hogy tudom hogy tudom hogy ez már teljesen új kérdés de úgy nézegettem final fantasy videókat és aszt nem tudom hogy ez a rész megjelent-e már vagy nem-e mert eddig eszt láttam a legjobb final fantasy verziónak. link: http://www.youtube.com/watch?v=YiIx9VJWSl8&feature=relmfu
2011. nov. 15. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Francokat :D 1-2-3 is nagyon jó, ha a 13 sztorija nem fog meg, akkor nem fog tetszeni, inkább egy interaktív film, mint játék, ha nem vagy FF rajongó, akkor majd a XIII Versus-t próbáld ki ha kijön :P, nekem egy hmm 8 as a 13, mivel a sztory szerintem jó, Nomura hozta a formáját, a karakterek egyedi kinézetével, grafika gyönyörű, harc hát nekem tetszett, mivel FF X-hez hasonló, de nem a legjobb, újrajátszhatósága alacsony, ha egyszer végigjátszottad, unalmassá válik


Sztori: 8

Zene: 10

Grafika: 10

Játszahtóság: 7


Összeségében: 8

2011. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!