Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az Elder...

Miért nem indul az Elder Scrolls V Skyrim játék? A többi lent.

Figyelt kérdés
Torrentről van meg a játék, valami razor volt mellé írva az oldalon, ha ez számít. Az a gond, hogy miután feltettem, és a torrentben lévő crack-el crack-eltem, és elindítottam, csak annyit látok hogy beadja a fejlesztők logóját, majd egy pillanatra felvillan a menü és minden hibaüzenet nélkül kilép a játékból. Ez mi akarna lenni? Hogyan tudnám működésre bírni? A gépem bőven megfelel az ajánlott rendszerkövetelménynek, szóval biztos nem ez a gond.
2011. nov. 14. 18:17
1 2
 11/20 anonim válasza:

Hello!

torrentről letöltöttem a skyrimet razor 1911 essel es mikor telepítem 2perc allat a negyedére ugrik es feloramulva pedig semmit sem csinál.Most mit csináljak?

2012. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
fassz, ebben nem tudok segíteni, de próbálkozz, én is azthiszem negyedjére tudtam normálisan feltelepíteni, és félóránál jóval több idő alatt :/
2012. febr. 26. 19:14
 13/20 Trapizza válasza:
és 187 khz-n már miért nem megy? mert ha visszaveszem, akkor igen
2012. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 barnas98 válasza:
Na így több év múlva nekem is még hasznos volt! (Ugyanaz a problem volt! :D )
2013. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nekem elindul a játék ott hogy egy lovaskocsin megyünk és amikor megszólalna a 2. csávó egyből kilép hibaüzenet nélkül a játék pedig megpróbáltam amit ajánlottatok. :( ki akarom próbálni a játékot mert sokan dicsérik de nem tudom :(
2013. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mark1209 válasza:
és ezt XP-n hogyan tudom megoldani?
2014. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 jani0096 válasza:
Kipróbáltam de nekem ez se jó. Nkem eddig működött,de kitöröltem egy modot és akkor csesződött el. utána visszacsináltam de ugyanaz... ötlet?
2015. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ambruzzi válasza:
Nekem is ezt csinálta és ezzel az átálítással hibátlan a zöld kéz megy köszönöm :D :D :D
2016. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kazuma2020 válasza:
Sziasztok! Én is ezzel a hibával küszködök sajnos! Már vagy 12 napja megy a játék több moddal is és eddig nem volt semmi. Ma reggelre meg már nem akar elindulni. Ahogy a menü megjelenne ki is lép. Sajnos még a hang beállítás se segített! Van valakinek ötlete?
2018. febr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Utolsó kérdező. Vedd a fáradtságot és olvasd vissza a korábbi válaszokat mert ott a megoldás :D Nekem is segített most nem régiben.. Jó hogy megtaláltam ezt a választ itt :D
2019. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!