Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell megszervezni egy...

Hogyan kell megszervezni egy jó klánt/szövetséget a stratégiai böngészős játékokban? (Ikariam, KingsAge, Grepolis, Klánháború, Travian)

Figyelt kérdés

Például milyen klán nevekre "ragadnak" a játékosok? Inkább az angol vagy magyar?


Valamint hogy tudok sok tagot "beszerezni"? És hogyan tudom jól megszervezni, tehát egy jó vezetővé hogyan tudnék válni?


2011. nov. 15. 16:16
 1/2 anonim válasza:
100%

Nah szóval elmondom az én véleményem ...szerintem a név is fontos de nem pont abból a szempontból hogy magyar vagy angol .. ütős név kell és pont :) A másik szempont h jó legyél mint játékos .. mert egy kezdő nemhogy egy egész szövetséget de még az egy faluját sem tudja irányítani .. a harmadik pedig ami még lehet fontos lehet ... hogy legyél ismert ... ismerjenek más szerverekről ..és tudják hogy kemény játékos vagy ... a negyedik hogy legyen ütős képe és bemutatkozó szövege a klánnak :D és az ötödik .. az kérdéses hogy feltétel e .. de nekem fontos hogy ne tömegklán legyen ... mert azt a játékosok 70%a nem kedveli kb .. spec én sem .. :D na hát szerény véleményem szerint ezek lehetnek szempontok :)



Üdv .. egy Kingsage lady :D

2012. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Grepolishoz, ha tudsz angolul: ----> [link]
2013. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!