Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltöm a sims 3at és...

Ha letöltöm a sims 3at és kiírom DVDre, telepítés után, indítás előtt kér egy kódot. Nem tudom mi az, pedig amit találtam az interneten, mindet kipróbáltam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szó szerint ezt írja: Írd be a regisztrációs kódodat!

Írd be a teljes regisztrációs kódot, amelyet a termék kézikönyvében, a csomagoláson, az érvényesítő e-mailben vagy a játékkártyán találhatsz.


Van erre megoldás?

Volt-e valakinek már ilyen problémája, és meg tudta-e oldani?

Légyszi segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. nov. 15. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

amm indításkor kéri vagy talapítéskor?? csak mert teleptés után kell egy olyan fájlnak lennie a game/bin mappába h TS3.ezt kell átírni ugy h TS3.A és elvileg kűkszik utána.

ha nem akk nem tom :D

2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg amit letöltöttel,abban lennie kell egy Crack mappának,az abban lévő fájlt kell azzal a fájllal kicserélni, ami abban a könyvtárban van,amibe telepítetted a játékot.Általában C:\Program Files ...Ugyanaz az a fájlok neve és mikor átmásolod,megkérdezi hogy felül akarod e írni,te pedig leokézod.
2011. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

indításkor. a mappát megnéztem, rá is kerestem a gépen de nincs TS3. :'( lehet, hogy rosszul telepítettem, vagy mi? a crack-ot vagy miacsodát se találtam. nagyon béna vagyok, de szerintem valamit elszúrtam...

köszi am a tippeket továbbra is

esetleg van-e olyan, aki valahonnan letöltötte és megy is?

2011. nov. 15. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

*****


ezt töltöttem le,ebben van Crack


Deamon tools-al indítsd és nem kell kiírni



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, majd megpróbálom! :)
2011. nov. 16. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem pont ma volt ez a problémám

nem tudtam megcsinálni

de most itt olvasgattam, és megpróbálom még1szer

2012. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden netről lopott játékot crackelni kell. Jobban jársz ha inkább megveszed. Mindenesetre sokszor nem crack mappában van a crack hanem a releaser nevével van mappa a letöltött cuccban, és ott találod. Pl. ha razor verzió akkor ilyen mappát keress, ha reloaded akkor olyat. Abban lesz a crack. De ha szereted a játékot akkor mindenképp vedd meg, akkor kapsz pontokat amiért cuccokat tölthetsz le hozzá meg regisztrálhatsz a hivatalos oldalon ahol rengeteg jó dolog van. Megéri.
2012. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg az rld mappát, mountold a Daemon Toolsban, ez után telepítsd fel(kérni fogja a kódot), lépj be az rld mappába, ott lesz egy fájl, abba lépj bele és ott lesz a Crack mappa. Abban a mappában lesz két fájl, azokat tedd be a Game/Bin mappába. Ott kérdezi, hogy lecseréli-e erre, ott kattints az igenre. Már kezdhetsz játszani.
2012. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!