Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit építsek a Minecraft-ban?

Mit építsek a Minecraft-ban?

Figyelt kérdés

1.8.1-el játszok creativr-ba ,singleplayer-be most és kifogytam az ötletekből.felhőkarcolókat,nagy gyapjú embereket már építettem.

Valami jó ötlet amit ti is építettetek már?


2011. nov. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én már nem építek a Minecraft-ban.

Legalább is nagy monstrum épületeket.


Most azt tervezem, hogy generálok egy sivatagos pályát és videó blogot indítok "Bear Grylls: Minecraft a túlélés törvényei" néven.

2011. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Építs bazinagy könyvtárat, vagy várat. Vagy foglalkozz redstone csatolásokkal, ha eddig még nem.
2011. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Építs egy hatalmas nagy fát, de tényleg hatalmasat :). (könnyűnek tűnik, de szépen kivitelezve rohadt nehéz :D)
2011. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fehér házat! csináld meg!
2011. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben :D
2011. nov. 17. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy f@szt!XD
2011. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólónak: küldd el a profilképed és én megcsinálom :D
2012. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Minecraft 55 válasza:
Építsd meg a saját házatokat,építs egy olyan házat amiről mindig álmodtál(nekem már m2 van) vagy ha nagyban gondolkozol nagyon nagyban írok egy olyat ami már szintén megvan és ez az Aréna Pláza de lehet Árkád vagy akár a Parlament is
2014. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!