Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a CoD MW3-om miért?...

Nem indul a CoD MW3-om miért? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
amikor el akarom indítani ezt írja ki hogy Steam must be running to play this game. Most töltsem le a Steam-et?
2011. nov. 15. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A játék alapból steames....

Amúgy meg azt írja hogy a steam fut tehát indisd újra a gépet lépjbe és elméletileg jó lesz.

2011. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Újraindítottam de nem jó
2011. nov. 15. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Az üzenet szerint a steamnek futnia kell, hogy játszhass. Tehát indítsd el a steamet. De egyébként eredeti a játék? Mert ha nem az, akkor igazából tökmindegy, nem lesz jó az ami van neked.
2011. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megy a steam de úgyse indul el amúgy nem eredeti de biztos hogy nem hibás haverom ugyanezt töltötte le és neki jó volt
2011. nov. 15. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

OOOooo.... itt a bibi, hogy te nem eredeti játékot használsz!


Barátom soha az életbe nem fog működni a tört játékod, hiába rakod fel a steam-et!


Ha torrentes verziód van, akkor crack-elni kel, addig ugyanis a védelemre fog hivatkozni és keresi a steam-et.

2011. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz ha tört akkor crack tölts le meg ha online akarod tolni akkor tunngle vagy garena.
2011. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Torrent oldalról töltöttem le és normális torrent-ről alapból benne volt a crack amit átmásoltam és így is rossz
2011. nov. 16. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem az lenne a megoldás ha elmennél a boltba és megvásárolnád a játékot...
2012. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utálom az olyan válaszokat, hogy ha nem eredeti a játékod, akkor soha nem fog működni.

Eleve ha ez a kérdés, akkor tuti törtje van, mert az eredetit alapból a steamből kell elindítani.


A kérdező kérdésére a válasz egyszerű: crackeld. De mappástól, mindenestől.


Én bevallom, hogy MW2-t először törtön játszottam. Beleszerettem és megvettem. Szóval nem kell egyből elküldeni az anyjába azt, aki törtön játszik. Ráadásul a mai napig törtön játszom, mert az eredeti multiplayer egy trágyadomb.

2013. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!