Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami ötlete valakinek...

Coloneler kérdése:

Van valami ötlete valakinek MMORPG téren? Gépem: CPU-2.4-es dualcore RAM: 2 gb VGA: 256 mb

Figyelt kérdés
Wowozgattam egy jóideig,de már kicsit ráuntam...=S Aiont próbáltam,egész jó kis game.(Sőt! ) De kiváncsi lennék még 1-2 épkézláb játékra.^^ Ha van valakinek valami tippe,annak örülnék. =D (A hisztikre nemnagyon vagyok kiváncsi. =P )

2011. nov. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Aion-nak van egy kiegészítő része az még jó vagy akár mondhatnám a ddmt2 azaz a metin 2 csak gyorsabban fejlödsz meg ilyenek de ilyen alapon mondhatnám a free metin 2

Metin2mester

2011. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elso, 2 eve Aion-ozok, de meg nem hallottam semmi kiegeszitorol...

amugy 3 napja kezdtem Vindictus-t jatszani, egesz jo

2011. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

erre gondoltam Aion: Assault on Balaurea

Lehet nem kiegészítő akkor a következő rész.

2011. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én goazok de azt nem ajánlanám mrt szinte teljes wow koppintás
2011. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, egyesek szerint még Mapple Story is wow koppintás, sz*rt érdekel mire hasonlít, tökre mások a játékosai, a system, ameddig más élményeket nyújt bármilyen téren, addig f*sznak wow koppintás?
2011. nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó srácok,köszi az eddigieket! =) Andrysh, a Vindictus szép.:D Határozottan szép. Öhm,GoA-oztam,de sajna ott pénz nélkül nem sokra megy az ember.Legalább is magyar szerón.=( Az ilyesmi,hogy ddmt2,ez nekem azért nem stim,mert mozgás közbe nemsok a spell,pláne,hogy a spellek száma 6 maximum.) Megszoktam a wow-os zongorázást :$^^ Persze nem azt mondom,hogy legyen 40 spelled,de legalább 15 nem ártana.:D A "játék" szépsége se fogott meg wow után:S
2011. nov. 16. 19:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Maplestory ez hatalmas. X"D De amúgy szerintem se probléma,hogy milyen koppintás,ha játék jó. =)
2011. nov. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!