Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni Sims-szel...

Tudnátok segíteni Sims-szel kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy csak asztali gépre lehet játékot(simset)letölteni???Mert nekem notebookom van és amikor letöltöm a sims vmelyik részét akk mindig azt irja ki amikor elszeretném indítani hogy hiba!!!
2011. nov. 18. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem laptopon van fent, ugyanugy a PC verzio s tokeletesen mukodik.

Szerintem inkabb azzal van a gond, hogy nem daemon tools-oltad vagy nem crackelted.

2011. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
crackelni kéne ha már megvenni lusta vagy
2011. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem arról van szó,hogy lusta vok megvenni...hidd el nekem hogy annyiszor próbáltam már letölteni és végül megbeszéltük hogy "anya megveszi"...és én nem tom hogy mit jelent az amit irtatok...(ez van):)
2011. nov. 18. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyiket probalod meg felrakni, sims 3?
2011. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért nem indul el mert nem crackelted, márpedig minden netről lopott játékot crackelni kell különben nem működik.
2011. nov. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Sims2-t próbáltam letölteni...ÉS hogy kell crackelni?
2011. nov. 30. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!