Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3 Házi kedvenben hol...

A Sims3 Házi kedvenben hol találhatok kisebb rágcsálókat vagy olyan kis állatokat amiket a macskák tudnak vadászni?

Figyelt kérdés
Sokszor kerestem de csak egy sólymot találtam és a kutyám csak bámulni tudta! csak macska vadászhatja le őket vagy kutya is??
2011. nov. 18. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
bárhol futkározhatnak, az én simem egy patkányt fogott az egyiptomi nyaralása közbe. de a macskája is szokott fogni mindenfélét ha már elég magas a vadászat szintje. kutyát még nem tartottam, azt nem tudom hogy miket tud.
2011. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutya csak ásva tud "vadászni" (pl. szobrokat)
2011. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 22. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
a macskát tudod vadászni tanítani és akkor már ha saját magára (cicára) ott van hogy vadászat...és akár ha egy simmel kattintasz rá akkor van olyan hogy te választod ki hogy mit fogjon...nekem pl a házam mellett szoktak lenni...unikornist is ott találtam ; )
2011. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A játékdobozra klikk a macsekkal és kiírja, hogy "tanuljon vadászni" Ha szerzett min. 1 jártasságpontot, katt kint a földre, és "zsákmány felhajtása". A simek meg tudják kérni, hogy fogjon egy bizonyos fajt (csak azt, hogy pl rágcsálót, azt nem ehet megadni hogy tengerimalac vagy hörcsög...)


részletesebben:

[link]

2011. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!