Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond? (Sims 3)

Mi lehet a gond? (Sims 3)

Figyelt kérdés

A napokban megvettem a Sims 3 Házi kedvenceket és feltelepítettem.(A telepítéssel nem volt gond.)El is indult beléptem a családkészítőbe csináltam sim-eket, de amikor az állatokat akarom csinálni akkor a játék elkezd villogni(olyan 2 másodpercenkén egy kicsit elsötétül majd vissza világosodik a kép) és lefagy, maga az egér mozog, de nem tudok kattintani vele sehova sem.Ha egy sima családba lépek be vele ahol pl van egy ló akkor is ugyanígy villog és lefagy.

Mi lehet a baj?(remélem érthető)


2011. nov. 19. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
számomra ez videokártya gondnak tűnik... a te kártyádat támogatja a játék egyáltalán? szokott lassú lenni?
2011. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy támogatja-e kártyát, még csak azt sem tudom hogy most milyen kártya van a gépben.

Néha szokott lassú lenni, de van amikor normálisan működik.

Ha rakatok a gépbe egy jobb kártyát akkor megoldódna ez a probléma?

2011. nov. 20. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

start - vezérlőpult - eszközkezelő

ott vannak a géped adatai. írd le a milyen a videokártyád, megmondom azzal van-e baj egyáltalán.

2011. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezeket az adatokat találtam:

Név:NVIDIA GeForce6150SE

Gyártó:NVIDIA

Processzor típusa:GeForce6150SE

DAC típusa:Integrated RAMDAC

Összes memória: 512.0 MB

Aktuálisüzemmód:1280x800(32bit)(75Hz)

Monitor:Plug and Play monitor

Közte van ami kell?

2011. nov. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!