Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed Revelations ;...

KaTriinn kérdése:

Assasin's Creed Revelations ; Homefront ; Heavy Rain ; Mafia 2 ; Skyrim . Mi a véleményetek ezekről a játékokról?

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak a Mafia 2-t ismerem,de az valami iszonyat jó játék lett,főleg ha magyarul játszod. :D
2011. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem angolul kell vagy norvégul. De ez jó hír ha fahin játék! Köszi! :)
2011. nov. 19. 16:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ac Revelations: még nem játszottam vele, de az előző AC-k nyomán, biztos jó játék lesz;)

Homefront: annyira sablon fps, hogy az hihetetlen. 1x végig lehet játszani, és ennyi:)

Heavy Rain: csak jót hallottam róla, de nincs PS3mam

MAfia 2: Rövid játék, de amúgy jó

Skyrim: ÜBER-BRUTÁL-MEGA-KIRÁLYSÁG :D

HA azon gondolkozol, hogy melyiket vedd, szerintem vagy SKyrim vagy AC

2011. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 19. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a másodikkal...
2011. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi Assassins creed játékok a kedvenceim közé tartoznak, de mivel a Revelations még nem jelent meg, nem tudom, hogy milyen, de mindenki szerint veri az összes eddigi AC-t. A Mafia II szintén a kedvencem, egyébként s Maffia I is kurv.ajó, hiába régi. Amúgy a történetük összefonódik. A Skyrimről nem tudok sokat, de azt is mindenki dicséri. Az előző része, az Oblivion nagyon jó volt. A többi játékot nem ismerem.
2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Magyarországon még nem jelent meg az AC Revelations? Uhh öcsém de egy elmaradott ország az .... :S


De egyébként köszönöm. Szerintem az AC R maradok vagy a Mafia 2-nél! :)

Nekem a Skyrim túl dedós játéknek tűnik, olyan a grafikája mintha PS1--re tervezték volna .........

2011. nov. 23. 07:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát igen a gázolaj már 450 Ft, de nem fejlődünk sehova, ennek ellenére nem szólunk már semmit, már megszoktuk, hisz magyarok vagyunk. :)

Amúgy Xbox- ra már megjelent az AC: R, Pc- re majd decemberbe fog.

2011. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahol én élek itt már kiment a divatból az xboxra. Már réges rég megjelent, sőt már elavult játéknak számít. Hehehe .... magyarországon sehol sincs ....
2011. nov. 23. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:

ja persze. itt játszod az agyadat, hogy nem vagy magyar de azért egy magyar oldalra írogatsz XD hagyjuk már olyan csicska vagy, ha tudnál más nyelveken nem itt kérdeznéd meg te troll :D

Amúgy igen elmaradottak vagyunk de ezt ne nekünk mondd hanem a vezetőknek, amúgy meg mindenki egész jól megvan PC-re meg még sehol sem jött ki a revelations te idióta hülye (amúgy már le lehet tölteni de gondolom te ehhez se értesz :D ) és xbox360ra már itt is kijött kis hazánkban te cigány :)

2011. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!