Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami jó online többszemé...

Van valami jó online többszemélyes játék?

Figyelt kérdés
Az én gépem bedöglött és egy ideig még nem lesz jó és Anyum gépére nem tölthetek le semmit de megöl az unalom. Tudtok valami jó kis játékot? [Többszemélyeset!!!] És szép grafikája legyen és jó legyen xD Lehetőleg ne barbis meg egyéb ilyen hülyeség. Gyorsan mondjatok valamit mert már nagyon unatkozook! xD És ne írjatok olyat, hogy menjek tanulni ha unatkozok vagy valami ehhez hasonló választ, köszi.
2011. nov. 20. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek nem többszemélyesek ! Nem a gép ellen akarok játszani hanem a haverjaimmal...
2011. nov. 20. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem töltheted le hogy akarod?

RuneScape talán én is kiakarom probálni már:)

ez böngészös játék de szép

DarkenSang még szeb de ehez jó gép és jó net kel gondolom

ez is böngészös új játék

2011. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elirtam de it a link:

www.drakensang-online.hu/

2011. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AngryGirl válasza:
Én tudom mire gondolsz :) Ehhez ajánlanám a Transformice-t,ahol a haverokkal(úgy hogy nem vagyunk egy szobában) játszhatunk,beszélgethetünk :D
2013. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 madzag98 válasza:
Freefall Tournament
2016. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!