Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tetszik sok embernek...

Miért nem tetszik sok embernek a Need for Speed: The Run?

Figyelt kérdés
Szerintem attól még, hogy más, meg új, még lehet egy játék jó.
2011. nov. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

mert rókabőr


grafikát se nagyon fejlesztették,

sztori mód rövid


igazából az nfs széria a most wanted óta döglődik.

De mindig volt vmi ami miatt vették és nem húzták annyira le (főleg a grafika miatt)

de most már az se az igazi.

2011. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a demóját, szerintem egy vicc.

Legalábbis autós játéknak...

2011. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
attól még jó játék, ha nem is jó autós játék.
2011. nov. 21. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Hot Pursuit 2 volt a kedvencem.

sok szép emlékek...

2011. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem azért nem tetszik mert a nfs kiadott most csomó sz@r játékot és én azt hittem a hot pursuit jó lesz,de nagyot csalódtam.Amúgy meg akkor ez ilyen autós játék lesz vagy olyan mint az assasin's creed?A trailerében volt sok minden
2011. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a 'need for speed' alcím alatt "nincs" a shift és a shift 2. "önálló sorozatnak" mondható, mert új stílust nyitott (legális verseny) azért is kis betűkkel van odaírva hogy nfs. ezért ad ki ennyi játékot az nfs. viszont, hogy miért lettek ennyire szarok... arról nem nyilatkozhatok :P
2011. nov. 22. 17:22
 7/9 anonim válasza:
azért az kamu hogy nem fejlesztették a grafit mert frostbite 2 a motorja és a irányítással sztem nincs gond mondjuk a rendőr leütés meg a lövödöző helikopter tényleg nagy vicc!!!de az tetszik viszont ahogy elviszi a cop car-t
2011. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Hot Pursuit 2 Azt tényleg eltelálták, kár hogy elmentek a vonaltól és csak valami a MW-ben tért vissza, de nem volt olyan élvezhető. Carbon szerintem elég jó lett.

Az a baj, hogy mostanában túl nagy az elvárás (rivalizáció)a játékokkal szemben. Ez természetesen a gépígény rovására megy. Miért nem szeretik?! Talán azért mert a játékélmény nincs arányban a gépígényével.

2011. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tul nagy az emberek elvárása. Ha most kiadnák a hot pursuit 2 ujított kiadását uj autok, szebb grafika...akkor azt is ugyanugy leszaroznák az emberek mert már olyan nagyok az elvárásaik pedig ilyen szempontbol bármelyik nfs-be bele lehet kötni,pl undergroundba nincs story, most wantedbe szar a tuning, carbon tul rövid,....szoval egyik sem tökéletes, bár szerintem a legjobb autos franchise a piacon
2012. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!