Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2 - melyik a...

Team Fortress 2 - melyik a legjobb és egyben a legegyszerűbben játszható karakter?

Figyelt kérdés
néha megunom már h lekapnak mindig, pl. scouttal már unalmas...és jó lenne vmi jó karaktert játszatni
2011. nov. 22. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
spy
2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

vagy engineer

én ezekkel mentem, vagy heavy, vagy soldier ezekkel mentem, mikor még játszottam!

2011. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a scouttal szerettem menni, ugyan kicsi a sebzése és az élete, de nagyon fürge, így ha kellő ügyes vagy még a havyket is alázhatod! :)
2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem sniper 1 pár menet alatt rájösz hol állj be és lőd a fejeseket . Ebbe a játékba am. se szégyen a kemp mármint nem cseszegetnek érte mert ugye hatalmas hpt kell elszedned és nem lehet egylövésből csak headel és azt is csak bizonyos kasztoknál szóval érthető a kamp .
2011. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy legjobb és egyben legegyszerűbben játszható. Olyan meg aztán végkép nincs, hogy legjobb. Minden kasztnak megvannak az előnyei és hátrányai. A legegyszerűbben játszható kaszt az a heavy. A leg összetettebb a demoman. A legnehezebb talán a scout. Amire te gondolsz, hogy jó és egyben "könnyű" is akkor ezek közül válogathatsz: Soldier, Medic. Hozzáfűzés képpen ne azzal a kaszttal játsz amit ajánlanak, hanem azzal amit élvezel. Nekem több mint 1200 órám van soldierrel, 600 órám demomannal, scouttal 400, mediccel 300 (az egész játékban van 4000 órám kb) szóval ha kérdésed van nyugodtan kérdezz. Mellesleg a main classom a soldier, ha az órákból nem jöttél volna rá ( :D ) és európai válogatott vagyok. Remélem segítettem.
2011. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja kössz mindenkinek, sniperrel kenyem...hát 1x jobban megy másszor kevésbé jól , de kezdek rájönni hogyan kell vele játszani..kössz mégegyszer mindenkinek
2011. dec. 2. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs h legjobb karakter, mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya pl. scout ba'ott gyors de kevés az életereje
2011. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pyro , unskilled bárki tud vele játszani .. 1 gombot nyomsz végig és countereli a spy-t . Scoutal viszont ha skilles vagy verhetetlen .
2013. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó fegyvereid vannak, és tudod őket használni bármelyik karakterrel jól lehet játszani :)
2013. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: legjobb fegyver nincs. minden fegyvernek megvannak az előnyei és a hátrányai is. éppen úgy mint a kasztoknál. A legjobb fegyverek az alapfegyverek. nincsenek se negatív se pozitív tulajdonságai, persze embere válogatja. És ha "könnyű" kasztot akarsz akkor ott a heavy. halhatatlan vagy ha van veled egy jó medic.
2014. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!