Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DDMT2 milyen yang hack van?

DDMT2 milyen yang hack van?

Figyelt kérdés

találtam egy olyadlt ahol kérik email címet jelszót stb... és raknak rá sét, meg yangot is ez szerintetek igaz?


Van +9 hack? vagy sima yang hack ?


Néztem googln de nem találtam használhatót...


2011. nov. 22. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Van hack.

De az mind csaló 99% ban amit találsz,


ami valódipénzt, jelszót, adatokat kér az 100% ban csalás

virus irtós aminél jelez 99% ba csalás.

2011. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Yang hack, +9 hack csak látdzathacként létezik. Tehát te úgy látod mintha +9 lenne de más csak a +0 alapkardot (általában ezekkel műkszenek az ilyenek) látják, illetve a sebzése is csak egy +0 alapkardénak felel meg. Ugyanígy a yanghack, te úgy látod mintha rohadt sok pénzed lenne, viszont kereskedni nem tudsz vele. Ez az e-mail címes dolog meg átverés, megadod jelszót emailt és már el is lopták a karidat, van ahol nem kérnek se jelszót se email címet csak pénzt, persze az sem igaz mert míg te kifizetsz nekik 3000 ft-t addig ők röhögnek egy jót és odébb állnak a pénzeddel úgy, hogy az ígért yangból/séből te semmit nem láttál. Hackek közül horgászhack, speed hack ( gyors futás,ütés) és pár szerón a trade hack (kereskedésből úgy eltudod venni a cuccát, hogy el sem fogadta) de privát szerón a speed hack és a horgászhack nem ér semmit mert horgászásból ott nem lehet meggazdagodni, meg nagyon olcsón meg lehet csinálni a gyors futást ill. ütést. Trade hack pedig nem hinném, hogy ddmt2-re létezik, de ha mégis akkor sem fogják csak úgy odaadni.
2011. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De hol lehet letölteni??? yang hack-et?
2012. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!