Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tanuljak meg jó nonfigura...

Hogy tanuljak meg jó nonfiguratív rajzokat készíteni?

Figyelt kérdés
magamtól tudok nagyon jókat, de nettről láttam még jobbakat és szeretném megtanulni a technikáját, ha tudtok bővebben segíteni akkor írjatok, kösszi
2011. nov. 24. 19:43
 1/3 anonim válasza:
A nonfihoz nem kell kifejezetten fantázia... ha tényleg tanulni akarod, akkor tetoválós oldalakat keress a neten... mittomén, írd be, hogy nonfigurative tattoo a googleba...
2011. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bár szerintem ezt nem kell tanulni... van mittomén egy ló és kirakod hülye csíkokból :'D
2011. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá tehetséged, akkor nyugodtan elmehetsz egy művészeti iskolába. Rajzolgattam én is itthon, aztán javasolták hogy menjek el grafikára. Így is tettem, fél éve járok rá, és szemmel láthatóan rengeteget fejlődtem. És nem csak nonfiguratív rajzok készítését tanulhatod meg. ;) Sok sikert!
2011. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!