Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amit Sims 2-hez letöltöttem...

Amit Sims 2-hez letöltöttem (pl: ruhák, házak stb. ) azokat hogyan lehet belerakni a játékba?

Figyelt kérdés
Előre is Köszi! :)
2011. nov. 24. 20:26
 1/1 anonim válasza:
Eddig én is ilyen problémával küszködtem, de sikerült megoldanom. Először nyisd meg azt a mappát (általában letöltések, vagy downloads) ahova mentetted a fájlokat, aztán rájuk jobb egérgombbal klikk, kivágás, menj be a The Sims mappájába, és a Download mappába. Ott bárhova katt, de ne egy fájlra. Azután beillesztés. Most átmásoltad oda, innen fogja tudni a játék, hogy az hozzá tartozik. Aztán menj rá a beillesztett fájlra. Akkor teheted be a letöltött tartalmat a játékba, ha megnyitás után egy olyan ikonként jelenik meg, hogy egy dobozban van egy ember figura. Arra 2x kattints, és kihoz egy kis ablakot, ahol mindig az alsó gombra kattints, és a végén kiírja, hogy sikeres telepítés! Amikor legközelebb elindítod a játékokat, akkor vagy kihoz egy ablakot, hogy letöltött tartalmak engedélyezésre és letiltása, vagy neked kell beállítani, hogy engedélyezve legyenek :) Azt úgy tudod megcsinálni, hogy bemész egy szomszédságba, és a menünél van 3 karika, a beállítások. Arra menj, kihoz egy oldalablakot, és ott fönt van a sarokban, hogy letöltött tartalmak engedélyezése, de vannak olyan gépek, ahol már a telepítés után automatikusan engedélyezi. :) Remélem, érthetően magyaráztam el, sok szerencsét!
2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!