Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telepíteni szeretném az...

Telepíteni szeretném az AdventureCraftot. Valaki megadná a (prémiumos) Minecraft felhasználója jelszavát?

Figyelt kérdés

Az AdventureCraft egy a Minecraft alapjára épülő, belső nézetű, kalandozós játék, kicsit eltér az eddigitől, mert nem lehet építeni/rombolni. A játékos feladatokat kap, amiket teljesítenie kell. Két eszköz is lehet a kezedben (ha az egyik fáklya, akkor az világit is a kezedben.), nagyon sok új block és eszköz van amik nincsenek benne a minecraftban. Ez a játékot viszont csak prémiummal lehet használni.

Szóval, csak annyit kérnék, hogy valaki adja meg a felhasználóját (jelszóval) ameddig telepítem utána nem fogom használni.

Pl.: most megváltoztatod valami egyszerűre, telepítek, utána te meg vissza változtatod.

Igen, ez eléggé átverésnek hangzik, így gondolom, senki nem fogja megadni, mert egy ilyen világban már csak alig néhány emberben lehet megbízni.


2011. nov. 25. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki megbízik bennem, akkor privátban küldje, nem kéne ide kirakni, mindenki szeme láttára.
2011. nov. 25. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják Scammelésnek ;) Vedd meg a játékot, ahogyan én is tettem, és játsz úgy, hidd el, sokkal jobb eredeti szervereken játszani.
2011. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én akarnám, csak szüleim nem engedik, mert lehet, hogy átverés, meg ki tudja mennyit vesznek le a kártyájáról, stb...
2011. nov. 25. 23:59
 4/7 anonim válasza:
28$ kb és nem átverés
2011. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én tudom, csak nem hisznek nekem.

20 euró, 6000 Ft

2011. nov. 26. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

[link] Ha ez alapján sem hiszik el, hogy nem átverés, akkor már megbocsájtsd, de nagyon furcsa szüleid vannak.

Magyarul:

17,129,947 regisztrált felhasználó, amiből 4,171,873 (24.35%) megvette a játékot.

Az utolsó 24 órában, 77,338 ember regisztrált, és 10,899 ember megvette a játékot.

2011. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, ha elhiszik akkor is van egy második probléma.

Szerintem csak úgy, ajándékba nem kapom meg. Nekem meg most nincs pénzem. De akkor hagyjuk. Majd decemberben próbálkozom.

2011. nov. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!