Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mekettek milyen műanyagból...

A mekettek milyen műanyagból vannak, össze lehet őket ragasztani pillanatragasztóval?

Figyelt kérdés
Van direkt makettragasztóm is, de fém nehezéket akarok bele ragasztani plusz egyéb műanyagokat is rá. A legtöbb pillanatragasztó viszont nem jó PE-hez, PP-hez, csak a speciális műanyagragsztók. Szóval mit lehet használni?
2011. nov. 25. 23:17
 1/4 Ichimaru Gin válasza:
a maketteket mindig kell ragasztani. igen modell ragsztóval, de a pillanat ragasztó sem rossz.
2011. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a választ, bár új információt nem nagyon tartalmazott... :)


Szóval akkor kicsit letisztázom a kérdést:


1. Van egy darab műanyagom, ami nem a makett anyagából van, amit a makettragasztó nem old, végeztem próbaragasztást és nem ragasztja a maketthez. De azt is tudom, hogy nem mindegyik pillanatragasztóval lehet ragsztani minden műanyagot, pl. a PE-t, PP-t. Milyen rgaasztóval tudnám biztosan a maketthez ragasztani ezt a más anyagú (sajnos nem tudom mi) műanyagot?


2. Illetve milyen ragasztóval tudnám a maketthez ragasztani a fémet?


A PE-t, PP-t is ragasztó pillanatragasztók kb. 1000 forintba kerülnek, ezért örülnék, ha lenne valami olcsóbb és megbízható módszer.

2011. nov. 26. 00:59
 3/4 CcAaSs válasza:

PE és PE műanyagot kétkomponenses ragasztóval lehet egymáshoz és fémekhez jól(!) ragasztani pl.:

WEICON Easy-Mix PE-PP 45 és/vagy FÖRCH 2K-HA K152

2012. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak azt nem tudom, hogy a makettek miből vannak.
2012. máj. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!